18 Aralık 2018 / Salı 13:26:42

KUPADA RAKİBİMİZ İBB

Voleybol Efeler Ligi'nde, İnegöl Belediyespor'umuz, 2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisi 1. etabında İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile eşleşti.

 

Ekibimiz kupanın 1. etabında ilk maçını 22-23 Aralık 2018 tarihleri arasında İnegöl'de, ikinci maçını ise; 26-27 Aralık 2018 tarihleri arasında deplasmanda oynayacak.

 

İki maç üzerinden oluşan 1. etapta karşılaşmalar sonunda puan üstünlüğü olan takım final etabında mücadele etmeye hak kazanacak. İkinci maçın ardından puan eşitliği söz konusu olursa, ikinci maçın oynandığı salonda, karşılaşmanın bitiminde 15 sayı üzerinden, “Altın Set” oynanacak.

 

Kupada final maçları ise TVF tarafından daha sonra açıklanacak bir kentte, 15-17 Mart 2019 tarihlerinde organize edilecek.

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Halkbank
  • 22
  • 19
  • 3
  • 56
  • 2
  • Arkas Spor
  • 22
  • 15
  • 7
  • 48
  • 3
  • Galatasaray
  • 22
  • 16
  • 6
  • 45
  • 4
  • Maliye Piyango
  • 21
  • 13
  • 8
  • 40
  • 5
  • Fenerbahçe
  • 22
  • 12
  • 10
  • 40
  • 6
  • İstanbul B.B
  • 22
  • 12
  • 10
  • 39
  • 7
  • Tokat Bld. Plevne
  • 21
  • 10
  • 11
  • 35
  • 8
  • Ziraat Bankası
  • 22
  • 11
  • 11
  • 34
  • 9
  • İnegöl Bld.
  • 22
  • 8
  • 14
  • 24
  • 10
  • İkbal Afyon Bld. Yüntaş
  • 22
  • 8
  • 14
  • 23
  • 11
  • Arhavi Bld.
  • 22
  • 7
  • 15
  • 21
  • 12
  • Jeopark Kula Belediyespor
  • 22
  • 0
  • 22
  • 5
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Saint Joseph
  • 16
  • 15
  • 1
  • 44
  • 2
  • İnegöl Belediyespor
  • 16
  • 13
  • 3
  • 39
  • 3
  • Odunpazarı Gençlik
  • 16
  • 12
  • 4
  • 35
  • 4
  • Aydın Büyükşehir Bld.
  • 15
  • 8
  • 7
  • 27
  • 5
  • Fethiye bld.
  • 16
  • 9
  • 7
  • 24
  • 6
  • Karacabey Bld.
  • 16
  • 5
  • 11
  • 16
  • 7
  • Gemlik B. Spor
  • 16
  • 3
  • 13
  • 11
  • 8
  • Menteşe Merkez Bld.
  • 15
  • 3
  • 12
  • 9
  • 9
  • Acıpayam H.E.M
  • 16
  • 3
  • 13
  • 9
  • 10
  • Selçuk Belevi Gençlerbirliği
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • Seydikemer Bld.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Bu Hafta

  • 09 Mart 2019 / Cumartesi - 13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - Halkbank

    Galatasaray - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arkas Spor - İstanbul B.B

    Tokat Bld. Plevne - Maliye Piyango

  • 14 Ekim 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Arkas Spor

    Tokat Bld. Plevne - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - Maliye Piyango

    Ziraat Bankası - Halkbank

  • 21 Ekim 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul B.B - Arhavi Bld.

    Halkbank - Fenerbahçe

    Jeopark Kula Belediyespor - Galatasaray

    Maliye Piyango - Ziraat Bankası

  • 28 Ekim 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Halkbank

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Tokat Bld. Plevne

    Ziraat Bankası - İstanbul B.B

    Arhavi Bld. - Arkas Spor

    Fenerbahçe - Maliye Piyango

  • 04 Kasım 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - Galatasaray

    İstanbul B.B - Fenerbahçe

    Arkas Spor - Ziraat Bankası

    Jeopark Kula Belediyespor - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Tokat Bld. Plevne - Arhavi Bld.

  • 11 Kasım 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Arhavi Bld.

    Ziraat Bankası - Tokat Bld. Plevne

    Fenerbahçe - Arkas Spor

    Galatasaray - İstanbul B.B

    Jeopark Kula Belediyespor - Halkbank

  • 18 Kasım 2018 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - Jeopark Kula Belediyespor

    Halkbank - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Ziraat Bankası

    Arkas Spor - Galatasaray

    Tokat Bld. Plevne - Fenerbahçe

  • 25 Kasım 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Tokat Bld. Plevne

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Ziraat Bankası

    Halkbank - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - Arhavi Bld.

    Jeopark Kula Belediyespor - İstanbul B.B

  • 30 Kasım 2018 / Cuma18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Galatasaray

    İstanbul B.B - Halkbank

    Arkas Spor - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Fenerbahçe

  • 09 Aralık 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Fenerbahçe

    Halkbank - Arkas Spor

    Maliye Piyango - İstanbul B.B

    Galatasaray - Ziraat Bankası

    Jeopark Kula Belediyespor - Tokat Bld. Plevne

  • 12 Aralık 2018 / Çarşamba18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Bld. - Jeopark Kula Belediyespor

    Fenerbahçe - Galatasaray

    İstanbul B.B - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arkas Spor - Maliye Piyango

    Tokat Bld. Plevne - Halkbank

  • 16 Aralık 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Arhavi Bld.

    İstanbul B.B - Arkas Spor

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Galatasaray

    Maliye Piyango - Tokat Bld. Plevne

    Jeopark Kula Belediyespor - Ziraat Bankası

  • 22 Ocak 2019 / Salı17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Fenerbahçe

    Halkbank - Ziraat Bankası

    Maliye Piyango - Arhavi Bld.

    Arkas Spor - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Tokat Bld. Plevne

  • 12 Ocak 2019 / Cumartesi17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Maliye Piyango

    Arhavi Bld. - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Arkas Spor

  • 19 Ocak 2019 / Cumartesi16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Galatasaray

    Maliye Piyango - Fenerbahçe

    Arkas Spor - Arhavi Bld.

    Tokat Bld. Plevne - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Ziraat Bankası

  • 26 Ocak 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Arkas Spor

    Arhavi Bld. - Tokat Bld. Plevne

    Galatasaray - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - İstanbul B.B

  • 02 Şubat 2019 / Cumartesi17:30
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Galatasaray

    Arkas Spor - Fenerbahçe

    Tokat Bld. Plevne - Ziraat Bankası

  • 09 Şubat 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe - Tokat Bld. Plevne

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Halkbank

    Ziraat Bankası - Arhavi Bld.

    Jeopark Kula Belediyespor - Maliye Piyango

    Galatasaray - Arkas Spor

  • 16 Şubat 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Fenerbahçe

    İstanbul B.B - Jeopark Kula Belediyespor

    Maliye Piyango - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Galatasaray

  • 20 Şubat 2019 / Çarşamba18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Arkas Spor

    Fenerbahçe - Ziraat Bankası

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Maliye Piyango

    Halkbank - İstanbul B.B

    Galatasaray - Arhavi Bld.

  • 24 Şubat 2019 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Galatasaray

    Fenerbahçe - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Maliye Piyango

    Arkas Spor - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Jeopark Kula Belediyespor

  • 02 Mart 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - İstanbul B.B

    Jeopark Kula Belediyespor - Arhavi Bld.

    Galatasaray - Fenerbahçe

    Halkbank - Tokat Bld. Plevne

    Maliye Piyango - Arkas Spor

  • 23 Şubat 2019 / Cumartesi - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Karacabey Bld. - Seydikemer Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Saint Joseph

    Aydın Büyükşehir Bld. - Menteşe Merkez Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Fethiye bld.

    -

  • 06 Ekim 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Aydın Büyükşehir Bld. - Seydikemer Bld.

    Karacabey Bld. - Fethiye bld.

    Acıpayam H.E.M - Menteşe Merkez Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Gemlik B. Spor

    -

  • 10 Ekim 2018 / Çarşamba15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Acıpayam H.E.M

    Gemlik B. Spor - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 20 Ekim 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Acıpayam H.E.M

    Saint Joseph - Aydın Büyükşehir Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Karacabey Bld.

    Fethiye bld. - Menteşe Merkez Bld.

    -

  • 28 Ekim 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Fethiye bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Acıpayam H.E.M - Saint Joseph

    Menteşe Merkez Bld. - Gemlik B. Spor

    -

  • 03 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Seydikemer Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Menteşe Merkez Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Acıpayam H.E.M

    -

  • 11 Kasım 2018 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Saint Joseph

    Aydın Büyükşehir Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Gemlik B. Spor

    Menteşe Merkez Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    -

  • 17 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Seydikemer Bld.

    Saint Joseph - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Acıpayam H.E.M

    -

  • 21 Kasım 2018 / Çarşamba17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Saint Joseph

    Acıpayam H.E.M - Karacabey Bld.

    Fethiye bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Menteşe Merkez Bld. - Odunpazarı Gençlik

    -

  • 24 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Odunpazarı Gençlik - Seydikemer Bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Acıpayam H.E.M

    Karacabey Bld. - Menteşe Merkez Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Gemlik B. Spor

    -

  • 02 Aralık 2018 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Fethiye bld. - Odunpazarı Gençlik

    Menteşe Merkez Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 16 Aralık 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    Gemlik B. Spor - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Karacabey Bld.

    Menteşe Merkez Bld. - Acıpayam H.E.M

    -

  • 23 Aralık 2018 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Acıpayam H.E.M - Seydikemer Bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Gemlik B. Spor

    Odunpazarı Gençlik - Saint Joseph

    -

  • 06 Ocak 2019 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Karacabey Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Aydın Büyükşehir Bld. - Saint Joseph

    Acıpayam H.E.M - Gemlik B. Spor

    Menteşe Merkez Bld. - Fethiye bld.

    -

  • 12 Ocak 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Acıpayam H.E.M

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Aydın Büyükşehir Bld.

    Fethiye bld. - Seydikemer Bld.

    Gemlik B. Spor - Menteşe Merkez Bld.

    -

  • 20 Ocak 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Acıpayam H.E.M - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Seydikemer Bld. - Gemlik B. Spor

    Karacabey Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Menteşe Merkez Bld. - Saint Joseph

    -

  • 26 Ocak 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Seydikemer Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Menteşe Merkez Bld.

    Gemlik B. Spor - Fethiye bld.

    Odunpazarı Gençlik - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 03 Şubat 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Aydın Büyükşehir Bld. - Karacabey Bld.

    Acıpayam H.E.M - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Saint Joseph

    -

  • 10 Şubat 2019 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Saint Joseph

    Saint Joseph - Saint Joseph

    Saint Joseph - Saint Joseph

    -

  • 17 Şubat 2019 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Seydikemer Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Acıpayam H.E.M - Aydın Büyükşehir Bld.

    Menteşe Merkez Bld. - Karacabey Bld.

    -

SPONSORLARIMIZ