31 Mayıs 2019 / Cuma 21:30:21

2019 YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

İnegöl Belediyespor'umuz yaz döneminin gelmesiyle birlikte her yıl düzenlediği Yaz Spor Okullarının startını veriyor.

 

Ramazan ayı sonrası başlayacak olan ve 2 dönem şeklinde yapılacak yaz spor okullarının kayıtları 10 Haziran Pazartesi günü itibariyle alınmaya başlayacak.

Öğrencilerin fiziksel ve ruhsal yönden gelişimlerine yardımcı olmak, onları farklı spor aktiviteleriyle buluşturarak boş zamanlarını kaliteli ve verimli geçirmelerine katkı sağlamak amacıyla her yıl yaz ve kış dönemi olmak üzere İnegöl Belediyespor'umuzun bünyesinde gerçekleştirilen Yaz Spor Okulları, yaz dönemini en iyi şekilde değerlendirmeleri, keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeleri adına yaz dönemi yeni öğrencilerini bekliyor.

İnegöl Belediyespor Kulüp Başkanımız ve Belediye Başkanımız Alper Taban, 2 dönem halinde gerçekleşecek Yaz Spor Okulları için tüm çocukları kayıt olmaya davet etti.

TÜM HEYECANIYLA BAŞLIYOR

Belediyespor'umuzun bünyesinde her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları kayıtları hakkında açıklamalarda bulunan Başkanımız Alper Taban, “İnegöl Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin gerektirdiği her alanda yer alarak hizmetlerimizi halkımız ile buluşturmaya devam ediyoruz. Belediye olarak alt yapıdan üst yapıya, sağlıktan spora, kültür sanattan eğitime ilçe halkının gereksinimi olan her faaliyet ve çalışmada var olmaya çalışıyoruz. ‘Spor kenti İnegöl’ kimliğine değer katmak için şehrimizin dört bir tarafına, semt sahaları, spor salonları ve futbol sahaları kazandırmaya gayret ediyoruz. Belediye olarak ülkemizin güzel yarınlarının teminatı çocuklarımızın sağlıklı birey olarak büyümeleri, yeteneklerini sergileme fırsatı vererek boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini ve kötü alışkanlıklardan uzak tutma adına her yıl düzenlediğimiz Yaz Spor Okullarımızı bu yıl da tüm heyecanıyla başlatıyoruz.”

KAYITLAR 10 HAZİRANDA BAŞLIYOR

Yaz Spor Okullarını yoğun bir eğitim dönemini sonlandıran öğrencilerimizin kötü alışkanlıklardan uzak, spor ile stres atmalarını ve boş zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediklerini belirten Taban, “Bu yıl Yaz Spor Okullarımız için kayıtlarımızı 10 Haziran Pazartesi günü itibariyle almaya başlayacağız. Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirmelerine imkan sağlayan, onlara spor alışkanlığı kazandıran yaz spor okulumuz sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedeflemekte. Unutmayalım ki bir İnsan sağlıklı olarak topluma kazandırıldığı takdirde onun topluma vereceği, toplumdan alacağından faza olacaktır.” dedi.

8 BRANŞ

Yaz Spor Okullarını toplam 8 branşta düzenlediklerini belirten Taban, “Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi, Yüzme, Jimnastik ile DOSTUM bünyesinde yoğun bir rağbet gören Oryantiring, Okçuluk, Dağcılık Sportif Tırmanış branşları ile çocuklarımızın tatillerini dolu dolu geçirmelerini sağlayacağız. Bugünün Yarını; Yarının Umudu Olan sevgili çocuklarımızın bu spor branşları ile çalışmalarını yapacakları yerler ise; Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi, Cimnastik, Dağcılık Sportif Tırmanış ve Okçuluk çalışmaları Belediye Spor Salonunda, Oryantiring çalışmaları Kültür park içinde ve Yüzme branşımız Başakşehir Koleji Yüzme Havuzunda yapılacak.” şeklinde konuştu.

ÜCRETLER

Yaz Spor Okulları ücretlerine de değinen Taban, “Voleybol 60 TL, Basketbol 70 TL, Masa Tenisi 40 TL, Oryantiring 60 TL, Yüzme 220 TL (servis dahil), Cimnastik 80 TL, Okçuluk 60 TL ve Dağcılık Sportif Tırmanış 50 TL’dir. Ücret yatırma işlemleri İnegöl Belediyesi Merkez Binası ile Ek Hizmet Tahsilat merkezlerinde yapılacaktır. Ücret yatırma işleminden sonra kesin kayıt işlemi ise Kültür park içi Belediyespor salonunda olacaktır. Kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize şort ve tişört verilecektir. Ayrıca Yaz Spor Okullarına kayıt için 713 90 20 nolu telefondan veya www.inegolbelediyespor.org adresinden daha fazla bilgi alınabilir” dedi.

İLK DÖNEM 10 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Taban, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın sporla tanışmaları ve zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini amaçladığımız Yaz Spor Okullarının bu seneki çalışma dönemleri ise; 1.dönem: 24 Haziran-24 Temmuz, 2.dönem ise: 02 Ağustos- 06 Eylüldür. Yeni branş açılabilmesi için en az 15 kişinin başvuruda bulunması gerektiğini de buradan özellikle belirtmek istiyorum. Düzenlemiş olduğumuz Yaz Spor Okulları çalışmalarımız ile ilçemizde yetenekli yavrularımıza daha düzenli ve programlı spor yapma imkanı sunarken, sporu ilçe geneline yayma hedefimizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Halkbank
  • 22
  • 19
  • 3
  • 56
  • 2
  • Arkas Spor
  • 22
  • 15
  • 7
  • 48
  • 3
  • Galatasaray
  • 22
  • 16
  • 6
  • 45
  • 4
  • Maliye Piyango
  • 22
  • 14
  • 8
  • 42
  • 5
  • Fenerbahçe
  • 22
  • 12
  • 10
  • 40
  • 6
  • İstanbul B.B
  • 22
  • 12
  • 10
  • 39
  • 7
  • Tokat Bld. Plevne
  • 22
  • 10
  • 12
  • 36
  • 8
  • Ziraat Bankası
  • 22
  • 11
  • 11
  • 34
  • 9
  • İnegöl Bld.
  • 22
  • 8
  • 14
  • 24
  • 10
  • İkbal Afyon Bld. Yüntaş
  • 22
  • 8
  • 14
  • 23
  • 11
  • Arhavi Bld.
  • 22
  • 7
  • 15
  • 21
  • 12
  • Jeopark Kula Belediyespor
  • 22
  • 0
  • 22
  • 5
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Saint Joseph
  • 16
  • 15
  • 1
  • 44
  • 2
  • İnegöl Belediyespor
  • 16
  • 13
  • 3
  • 39
  • 3
  • Odunpazarı Gençlik
  • 16
  • 12
  • 4
  • 35
  • 4
  • Aydın Büyükşehir Bld.
  • 15
  • 8
  • 7
  • 27
  • 5
  • Fethiye bld.
  • 16
  • 9
  • 7
  • 24
  • 6
  • Karacabey Bld.
  • 16
  • 5
  • 11
  • 16
  • 7
  • Gemlik B. Spor
  • 16
  • 3
  • 13
  • 11
  • 8
  • Menteşe Merkez Bld.
  • 15
  • 3
  • 12
  • 9
  • 9
  • Acıpayam H.E.M
  • 16
  • 3
  • 13
  • 9
  • 10
  • Selçuk Belevi Gençlerbirliği
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • Seydikemer Bld.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Bu Hafta

  • 09 Mart 2019 / Cumartesi - 13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - Halkbank

    Galatasaray - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arkas Spor - İstanbul B.B

    Tokat Bld. Plevne - Maliye Piyango

  • 14 Ekim 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Arkas Spor

    Tokat Bld. Plevne - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - Maliye Piyango

    Ziraat Bankası - Halkbank

  • 21 Ekim 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul B.B - Arhavi Bld.

    Halkbank - Fenerbahçe

    Jeopark Kula Belediyespor - Galatasaray

    Maliye Piyango - Ziraat Bankası

  • 28 Ekim 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Halkbank

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Tokat Bld. Plevne

    Ziraat Bankası - İstanbul B.B

    Arhavi Bld. - Arkas Spor

    Fenerbahçe - Maliye Piyango

  • 04 Kasım 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - Galatasaray

    İstanbul B.B - Fenerbahçe

    Arkas Spor - Ziraat Bankası

    Jeopark Kula Belediyespor - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Tokat Bld. Plevne - Arhavi Bld.

  • 11 Kasım 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Arhavi Bld.

    Ziraat Bankası - Tokat Bld. Plevne

    Fenerbahçe - Arkas Spor

    Galatasaray - İstanbul B.B

    Jeopark Kula Belediyespor - Halkbank

  • 18 Kasım 2018 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - Jeopark Kula Belediyespor

    Halkbank - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Ziraat Bankası

    Arkas Spor - Galatasaray

    Tokat Bld. Plevne - Fenerbahçe

  • 25 Kasım 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Tokat Bld. Plevne

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Ziraat Bankası

    Halkbank - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - Arhavi Bld.

    Jeopark Kula Belediyespor - İstanbul B.B

  • 30 Kasım 2018 / Cuma18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Galatasaray

    İstanbul B.B - Halkbank

    Arkas Spor - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Fenerbahçe

  • 09 Aralık 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Fenerbahçe

    Halkbank - Arkas Spor

    Maliye Piyango - İstanbul B.B

    Galatasaray - Ziraat Bankası

    Jeopark Kula Belediyespor - Tokat Bld. Plevne

  • 12 Aralık 2018 / Çarşamba18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Bld. - Jeopark Kula Belediyespor

    Fenerbahçe - Galatasaray

    İstanbul B.B - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arkas Spor - Maliye Piyango

    Tokat Bld. Plevne - Halkbank

  • 16 Aralık 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Arhavi Bld.

    İstanbul B.B - Arkas Spor

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Galatasaray

    Maliye Piyango - Tokat Bld. Plevne

    Jeopark Kula Belediyespor - Ziraat Bankası

  • 22 Ocak 2019 / Salı17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Fenerbahçe

    Halkbank - Ziraat Bankası

    Maliye Piyango - Arhavi Bld.

    Arkas Spor - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Tokat Bld. Plevne

  • 12 Ocak 2019 / Cumartesi17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Maliye Piyango

    Arhavi Bld. - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Arkas Spor

  • 19 Ocak 2019 / Cumartesi16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Galatasaray

    Maliye Piyango - Fenerbahçe

    Arkas Spor - Arhavi Bld.

    Tokat Bld. Plevne - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Ziraat Bankası

  • 26 Ocak 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Arkas Spor

    Arhavi Bld. - Tokat Bld. Plevne

    Galatasaray - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - İstanbul B.B

  • 02 Şubat 2019 / Cumartesi17:30
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Galatasaray

    Arkas Spor - Fenerbahçe

    Tokat Bld. Plevne - Ziraat Bankası

  • 09 Şubat 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe - Tokat Bld. Plevne

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Halkbank

    Ziraat Bankası - Arhavi Bld.

    Jeopark Kula Belediyespor - Maliye Piyango

    Galatasaray - Arkas Spor

  • 16 Şubat 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Fenerbahçe

    İstanbul B.B - Jeopark Kula Belediyespor

    Maliye Piyango - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Galatasaray

  • 20 Şubat 2019 / Çarşamba18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Arkas Spor

    Fenerbahçe - Ziraat Bankası

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Maliye Piyango

    Halkbank - İstanbul B.B

    Galatasaray - Arhavi Bld.

  • 24 Şubat 2019 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Galatasaray

    Fenerbahçe - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Maliye Piyango

    Arkas Spor - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Jeopark Kula Belediyespor

  • 02 Mart 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - İstanbul B.B

    Jeopark Kula Belediyespor - Arhavi Bld.

    Galatasaray - Fenerbahçe

    Halkbank - Tokat Bld. Plevne

    Maliye Piyango - Arkas Spor

  • 23 Şubat 2019 / Cumartesi - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Karacabey Bld. - Seydikemer Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Saint Joseph

    Aydın Büyükşehir Bld. - Menteşe Merkez Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Fethiye bld.

    -

  • 06 Ekim 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Aydın Büyükşehir Bld. - Seydikemer Bld.

    Karacabey Bld. - Fethiye bld.

    Acıpayam H.E.M - Menteşe Merkez Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Gemlik B. Spor

    -

  • 10 Ekim 2018 / Çarşamba15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Acıpayam H.E.M

    Gemlik B. Spor - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 20 Ekim 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Acıpayam H.E.M

    Saint Joseph - Aydın Büyükşehir Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Karacabey Bld.

    Fethiye bld. - Menteşe Merkez Bld.

    -

  • 28 Ekim 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Fethiye bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Acıpayam H.E.M - Saint Joseph

    Menteşe Merkez Bld. - Gemlik B. Spor

    -

  • 03 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Seydikemer Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Menteşe Merkez Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Acıpayam H.E.M

    -

  • 11 Kasım 2018 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Saint Joseph

    Aydın Büyükşehir Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Gemlik B. Spor

    Menteşe Merkez Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    -

  • 17 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Seydikemer Bld.

    Saint Joseph - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Acıpayam H.E.M

    -

  • 21 Kasım 2018 / Çarşamba17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Saint Joseph

    Acıpayam H.E.M - Karacabey Bld.

    Fethiye bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Menteşe Merkez Bld. - Odunpazarı Gençlik

    -

  • 24 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Odunpazarı Gençlik - Seydikemer Bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Acıpayam H.E.M

    Karacabey Bld. - Menteşe Merkez Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Gemlik B. Spor

    -

  • 02 Aralık 2018 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Fethiye bld. - Odunpazarı Gençlik

    Menteşe Merkez Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 16 Aralık 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    Gemlik B. Spor - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Karacabey Bld.

    Menteşe Merkez Bld. - Acıpayam H.E.M

    -

  • 23 Aralık 2018 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Acıpayam H.E.M - Seydikemer Bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Gemlik B. Spor

    Odunpazarı Gençlik - Saint Joseph

    -

  • 06 Ocak 2019 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Karacabey Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Aydın Büyükşehir Bld. - Saint Joseph

    Acıpayam H.E.M - Gemlik B. Spor

    Menteşe Merkez Bld. - Fethiye bld.

    -

  • 12 Ocak 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Acıpayam H.E.M

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Aydın Büyükşehir Bld.

    Fethiye bld. - Seydikemer Bld.

    Gemlik B. Spor - Menteşe Merkez Bld.

    -

  • 20 Ocak 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Acıpayam H.E.M - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Seydikemer Bld. - Gemlik B. Spor

    Karacabey Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Menteşe Merkez Bld. - Saint Joseph

    -

  • 26 Ocak 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Seydikemer Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Menteşe Merkez Bld.

    Gemlik B. Spor - Fethiye bld.

    Odunpazarı Gençlik - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 03 Şubat 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Aydın Büyükşehir Bld. - Karacabey Bld.

    Acıpayam H.E.M - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Saint Joseph

    -

  • 10 Şubat 2019 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Saint Joseph

    Saint Joseph - Saint Joseph

    Saint Joseph - Saint Joseph

    -

  • 17 Şubat 2019 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Seydikemer Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Acıpayam H.E.M - Aydın Büyükşehir Bld.

    Menteşe Merkez Bld. - Karacabey Bld.

    -

SPONSORLARIMIZ