Bu Hafta

  • 26 Kasım 2017 / Pazar - 15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe - Arkas Spor

    Afyon Bld. Yüntaş - Beşiktaş

    Ziraat Bankası - Halkbank

    Maliye Piyango - Jeopark Kula Belediyespor

    Galatasaray HDI - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

  • 24 Eylül 2017 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe - Beşiktaş

    Arkas Spor - Galatasaray HDI

    İstanbul B.B - Afyon Bld. Yüntaş

    TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G. - Maliye Piyango

    Jeopark Kula Belediyespor - Ziraat Bankası

  • 01 Ekim 2017 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

    Beşiktaş - İstanbul B.B

    Afyon Bld. Yüntaş - Halkbank

    Maliye Piyango - Arkas Spor

    Galatasaray HDI - Fenerbahçe

  • 04 Ekim 2017 / Çarşamba16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Afyon Bld. Yüntaş

    Halkbank - Beşiktaş

    Galatasaray HDI - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - İstanbul B.B

    Arkas Spor - Ziraat Bankası

  • 08 Ekim 2017 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Galatasaray HDI

    Maliye Piyango - Fenerbahçe

    Beşiktaş - Jeopark Kula Belediyespor

    İstanbul B.B - Halkbank

    Afyon Bld. Yüntaş - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

  • 15 Ekim 2017 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Afyon Bld. Yüntaş

    Maliye Piyango - Ziraat Bankası

    TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G. - Beşiktaş

    Jeopark Kula Belediyespor - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Halkbank

  • 22 Ekim 2017 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Beşiktaş - Arkas Spor

    Afyon Bld. Yüntaş - Galatasaray HDI

    Ziraat Bankası - Fenerbahçe

    İstanbul B.B - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

    Halkbank - Jeopark Kula Belediyespor

  • 29 Ekim 2017 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray HDI - Beşiktaş

    TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G. - Halkbank

    Arkas Spor - İstanbul B.B

    Maliye Piyango - Afyon Bld. Yüntaş

    Fenerbahçe - Jeopark Kula Belediyespor

  • 05 Kasım 2017 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Bld. Yüntaş - Ziraat Bankası

    Halkbank - Arkas Spor

    Jeopark Kula Belediyespor - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

    Beşiktaş - Maliye Piyango

    İstanbul B.B - Galatasaray HDI

  • 12 Kasım 2017 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Beşiktaş

    Maliye Piyango - İstanbul B.B

    Galatasaray HDI - Halkbank

    Arkas Spor - Jeopark Kula Belediyespor

    Fenerbahçe - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

  • 19 Kasım 2017 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Bld. Yüntaş - Fenerbahçe

    Halkbank - Maliye Piyango

    TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G. - Arkas Spor

    Jeopark Kula Belediyespor - Galatasaray HDI

    İstanbul B.B - Ziraat Bankası

  • 09 Aralık 2017 / Cumartesi - 13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Hasad Gençlik - Yeni Kandıra

    Ziraat Bankası - Karamürsel İdman Yurdu

    İstanbul BB - Bursa Voleybol

    Maliye İhtisas - Gemlik Basketbol Spor

    Genç Ufuk Spor - Tekirdağ G.H.

  • 17 Aralık 2017 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Yeni Kandıra - İstanbul BB

    SGK - Ziraat Bankası

    Bursa Voleybol - Genç Ufuk Spor

    Karamürsel İdman Yurdu - Hasad Gençlik

    Tekirdağ G.H. - Maliye İhtisas

  • 15 Ekim 2017 / Pazar00:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Gemlik Basketbol Spor

    Hasad Gençlik - İstanbul BB

    Tekirdağ G.H. - SGK

    Karamürsel İdman Yurdu - Genç Ufuk Spor

    Yeni Kandıra - Maliye İhtisas

  • 21 Ekim 2017 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    İstanbul BB - Ziraat Bankası

    SGK - Bursa Voleybol

    Maliye İhtisas - Karamürsel İdman Yurdu

    Gemlik Basketbol Spor - Tekirdağ G.H.

    Genç Ufuk Spor - Hasad Gençlik

  • 29 Ekim 2017 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Tekirdağ G.H.

    İstanbul BB - Genç Ufuk Spor

    Bursa Voleybol - Gemlik Basketbol Spor

    Yeni Kandıra - SGK

    Hasad Gençlik - Maliye İhtisas

  • 04 Kasım 2017 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    SGK - Karamürsel İdman Yurdu

    Maliye İhtisas - İstanbul BB

    Gemlik Basketbol Spor - Yeni Kandıra

    Genç Ufuk Spor - Ziraat Bankası

    Tekirdağ G.H. - Bursa Voleybol

  • 11 Kasım 2017 / Cumartesi16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Bursa Voleybol

    Genç Ufuk Spor - Maliye İhtisas

    Hasad Gençlik - SGK

    Karamürsel İdman Yurdu - Gemlik Basketbol Spor

    Yeni Kandıra - Tekirdağ G.H.

  • 18 Kasım 2017 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    SGK - İstanbul BB

    Maliye İhtisas - Ziraat Bankası

    Bursa Voleybol - Yeni Kandıra

    Gemlik Basketbol Spor - Hasad Gençlik

    Tekirdağ G.H. - Karamürsel İdman Yurdu

  • 25 Kasım 2017 / Cumartesi17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Yeni Kandıra

    İstanbul BB - Gemlik Basketbol Spor

    Genç Ufuk Spor - SGK

    Karamürsel İdman Yurdu - Bursa Voleybol

    Hasad Gençlik - Tekirdağ G.H.

  • 01 Aralık 2017 / Cuma18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Yeni Kandıra - Karamürsel İdman Yurdu

    SGK - Maliye İhtisas

    Bursa Voleybol - Hasad Gençlik

    Tekirdağ G.H. - İstanbul BB

    Gemlik Basketbol Spor - Genç Ufuk Spor

  • 09 Aralık 2017 / Cumartesi - 18:30
    DİĞER MAÇLAR

    İstem Koleji - Yüksek Çıta

    Haliliye Belediye - Muğla Orman

    İTÜ - Efe Spor

    Bornova Belediye - Artvin Belediye

    Bilecik Belediye - FMV Işıkspor

  • 16 Aralık 2017 / Cumartesi17:30
    DİĞER MAÇLAR

    Artvin Belediye - İTÜ

    Efe Spor - Haliliye Belediye

    Rota Koleji - İstem Koleji

    Muğla Orman - Kepez Belediye

    Yüksek Çıta - Bornova Belediye

  • 13 Ekim 2017 / Cuma17:30
    DİĞER MAÇLAR

    Bornova Belediye - Kepez Belediye

    İTÜ - Haliliye Belediye

    Efe Spor - Rota Koleji

    Muğla Orman - FMV Işıkspor

    Yüksek Çıta - Bilecik Belediye

  • 21 Ekim 2017 / Cumartesi18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Haliliye Belediye - İstem Koleji

    Kepez Belediye - İTÜ

    Rota Koleji - Artvin Belediye

    FMV Işıkspor - Efe Spor

    Bilecik Belediye - Bornova Belediye

  • 28 Ekim 2017 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Artvin Belediye - FMV Işıkspor

    İstem Koleji - Muğla Orman

    Haliliye Belediye - Kepez Belediye

    İTÜ - Bilecik Belediye

    Yüksek Çıta - Rota Koleji

  • 04 Kasım 2017 / Cumartesi18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Muğla Orman - Efe Spor

    Kepez Belediye - İstem Koleji

    Rota Koleji - Bornova Belediye

    FMV Işıkspor - Yüksek Çıta

    Bilecik Belediye - Haliliye Belediye

  • 11 Kasım 2017 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Artvin Belediye - Muğla Orman

    İstem Koleji - Efe Spor

    İTÜ - Rota Koleji

    Bornova Belediye - FMV Işıkspor

    Kepez Belediye - Bilecik Belediye

  • 18 Kasım 2017 / Cumartesi18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Bilecik Belediye - İstem Koleji

    Muğla Orman - Yüksek Çıta

    Efe Spor - Artvin Belediye

    Rota Koleji - Haliliye Belediye

    FMV Işıkspor - İTÜ

  • 26 Kasım 2017 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Yüksek Çıta - Efe Spor

    Bornova Belediye - Muğla Orman

    Haliliye Belediye - FMV Işıkspor

    Kepez Belediye - Rota Koleji

    İstem Koleji - Artvin Belediye

  • 02 Kasım 2017 / Perşembe18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Artvin Belediye - Yüksek Çıta

    Efe Spor - Bornova Belediye

    Rota Koleji - Bilecik Belediye

    FMV Işıkspor - Kepez Belediye

    Muğla Orman - İTÜ

Branşlarımız

Masa Tenisi
Masa Tenisi
H.İ.S.
H.İ.S.
Basketbol
Basketbol
Halter
Halter
Yüzme
Güreş
Atletizm
Atletizm
Yüzme
Yüzme
Voleybol
Voleybol
Voleybol
Tekvando
Voleybol
Dağcılık

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Ziraat Bankası
  • 11
  • 10
  • 1
  • 30
  • 2
  • İstanbul B.B
  • 11
  • 8
  • 3
  • 28
  • 3
  • Halkbank
  • 11
  • 9
  • 2
  • 28
  • 4
  • Arkas Spor
  • 11
  • 8
  • 3
  • 26
  • 5
  • Fenerbahçe
  • 11
  • 7
  • 4
  • 22
  • 6
  • Maliye Piyango
  • 11
  • 6
  • 5
  • 18
  • 7
  • Galatasaray HDI
  • 11
  • 5
  • 6
  • 17
  • 8
  • Afyon Bld. Yüntaş
  • 11
  • 5
  • 6
  • 15
  • 9
  • İnegöl Bld.
  • 11
  • 4
  • 7
  • 13
  • 10
  • Jeopark Kula Belediyespor
  • 11
  • 3
  • 8
  • 10
  • 11
  • Beşiktaş
  • 11
  • 1
  • 10
  • 5
  • 12
  • TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.
  • 11
  • 0
  • 11
  • 0
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Maliye İhtisas
  • 8
  • 7
  • 1
  • 20
  • 2
  • İstanbul BB
  • 9
  • 6
  • 3
  • 20
  • 3
  • Karamürsel İdman Yurdu
  • 8
  • 6
  • 2
  • 18
  • 4
  • Oylat Kaplıcaları İnegöl Bld.
  • 8
  • 6
  • 2
  • 17
  • 5
  • Genç Ufuk Spor
  • 8
  • 5
  • 3
  • 15
  • 6
  • Ziraat Bankası
  • 8
  • 4
  • 4
  • 13
  • 7
  • Tekirdağ G.H.
  • 7
  • 3
  • 4
  • 10
  • 8
  • SGK
  • 8
  • 3
  • 5
  • 8
  • 9
  • Bursa Voleybol
  • 8
  • 3
  • 5
  • 8
  • 10
  • Gemlik Basketbol Spor
  • 8
  • 1
  • 7
  • 3
  • 11
  • Hasad Gençlik
  • 8
  • 0
  • 8
  • 0
  • 12
  • Yeni Kandıra
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • İTÜ
  • 8
  • 7
  • 1
  • 15
  • 2
  • Artvin Belediye
  • 8
  • 7
  • 1
  • 15
  • 3
  • Rota Koleji
  • 9
  • 5
  • 4
  • 14
  • 4
  • Bornova Belediye
  • 8
  • 6
  • 2
  • 14
  • 5
  • Haliliye Belediye
  • 8
  • 6
  • 2
  • 14
  • 6
  • FMV Işıkspor
  • 8
  • 5
  • 3
  • 13
  • 7
  • Serra Sünger İnegöl Bld
  • 9
  • 4
  • 5
  • 13
  • 8
  • Efe Spor
  • 8
  • 4
  • 4
  • 12
  • 9
  • M.B. Yüksekçıta Koleji
  • 8
  • 4
  • 4
  • 12
  • 10
  • İstem Koleji
  • 8
  • 4
  • 4
  • 12
  • 11
  • Bilecik Belediye
  • 8
  • 1
  • 7
  • 9
  • 12
  • Muğla Orman
  • 8
  • 0
  • 8
  • 8
  • 13
  • Kepez Belediye
  • 8
  • 0
  • 8
  • 8

SPONSORLARIMIZ