Bu Hafta

  • 15 Ekim 2017 / Pazar - 15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Afyon Bld. Yüntaş

    Maliye Piyango - Ziraat Bankası

    TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G. - Beşiktaş

    Jeopark Kula Belediyespor - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Halkbank

  • 22 Ekim 2017 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Beşiktaş - Arkas Spor

    Afyon Bld. Yüntaş - Galatasaray HDI

    Ziraat Bankası - Fenerbahçe

    İstanbul B.B - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

    Halkbank - Jeopark Kula Belediyespor

  • 29 Ekim 2017 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray HDI - Beşiktaş

    TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G. - Halkbank

    Arkas Spor - İstanbul B.B

    Maliye Piyango - Afyon Bld. Yüntaş

    Fenerbahçe - Jeopark Kula Belediyespor

  • 24 Eylül 2017 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe - Beşiktaş

    Arkas Spor - Galatasaray HDI

    İstanbul B.B - Afyon Bld. Yüntaş

    TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G. - Maliye Piyango

    Jeopark Kula Belediyespor - Ziraat Bankası

  • 01 Ekim 2017 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

    Beşiktaş - İstanbul B.B

    Afyon Bld. Yüntaş - Halkbank

    Maliye Piyango - Arkas Spor

    Galatasaray HDI - Fenerbahçe

  • 04 Ekim 2017 / Çarşamba16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Afyon Bld. Yüntaş

    Halkbank - Beşiktaş

    Galatasaray HDI - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - İstanbul B.B

    Arkas Spor - Ziraat Bankası

  • 08 Ekim 2017 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Galatasaray HDI

    Maliye Piyango - Fenerbahçe

    Beşiktaş - Jeopark Kula Belediyespor

    İstanbul B.B - Halkbank

    Afyon Bld. Yüntaş - TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.

  • 15 Ekim 2017 / Pazar - 00:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Gemlik Basketbol Spor

    Hasad Gençlik - İstanbul BB

    Tekirdağ G.H. - SGK

    Karamürsel İdman Yurdu - Genç Ufuk Spor

    Yeni Kandıra - Maliye İhtisas

  • 13 Ekim 2017 / Cuma - 17:30
    DİĞER MAÇLAR

    Bornova Belediye - Kepez Belediye

    İTÜ - Haliliye Belediye

    Aydın Efe - Rota Koleji

    Muğla Orman - FMV Işıkspor

    Yüksek Çıta - Bilecik Belediye

Branşlarımız

Masa Tenisi
Masa Tenisi
H.İ.S.
H.İ.S.
Basketbol
Basketbol
Halter
Halter
Yüzme
Güreş
Atletizm
Atletizm
Yüzme
Yüzme
Voleybol
Voleybol
Voleybol
Tekvando
Voleybol
Dağcılık

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Ziraat Bankası
  • 4
  • 4
  • 0
  • 14220
  • 2
  • İstanbul B.B
  • 4
  • 3
  • 1
  • 12235
  • 3
  • Arkas Spor
  • 4
  • 3
  • 1
  • 11400
  • 4
  • Fenerbahçe
  • 4
  • 3
  • 1
  • 9785
  • 5
  • Halkbank
  • 4
  • 2
  • 2
  • 8175
  • 6
  • Maliye Piyango
  • 4
  • 2
  • 2
  • 7455
  • 7
  • İnegöl Bld.
  • 4
  • 2
  • 2
  • 7050
  • 8
  • Afyon Bld. Yüntaş
  • 4
  • 2
  • 2
  • 6300
  • 9
  • Jeopark Kula Belediyespor
  • 4
  • 2
  • 2
  • 6150
  • 10
  • Galatasaray HDI
  • 4
  • 1
  • 3
  • 4635
  • 11
  • Beşiktaş
  • 4
  • 0
  • 4
  • 2250
  • 12
  • TKD Kuzey Enj. Gümüşhane Torul G.
  • 4
  • 0
  • 4
  • 1
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • İnegöl Belediyespor
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2
  • Bursa Voleybol
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3
  • Maliye İhtisas
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4
  • SGK
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5
  • Ziraat Bankası
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6
  • Gemlik Basketbol Spor
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7
  • Genç Ufuk Spor
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8
  • İstanbul BB
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9
  • Karamürsel İdman Yurdu
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 10
  • Yeni Kandıra
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • Tekirdağ G.H.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12
  • Hasad Gençlik
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • İnegöl Belediyespor
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2
  • Artvin Belediye
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3
  • İTÜ
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4
  • FMV Işıkspor
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5
  • Haliliye Belediye
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6
  • Rota Koleji
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7
  • Yüksek Çıta
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8
  • Kepez Belediye
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9
  • Bornova Belediye
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 10
  • Bilecik Belediye
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • Muğla Orman
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12
  • Uğur Spor
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 13
  • Aydın Efe
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

SPONSORLARIMIZ