• Voleybol 2.Ligi Takım Kadrosu

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Halkbank
  • 17
  • 14
  • 3
  • 43
  • 2
  • Maliye Piyango
  • 17
  • 13
  • 4
  • 39
  • 3
  • Arkas Spor
  • 17
  • 11
  • 6
  • 37
  • 4
  • Galatasaray
  • 17
  • 12
  • 5
  • 34
  • 5
  • İstanbul B.B
  • 17
  • 10
  • 7
  • 31
  • 6
  • Tokat Bld. Plevne
  • 17
  • 9
  • 8
  • 30
  • 7
  • Ziraat Bankası
  • 17
  • 9
  • 8
  • 28
  • 8
  • Fenerbahçe
  • 17
  • 7
  • 10
  • 26
  • 9
  • İkbal Afyon Bld. Yüntaş
  • 17
  • 6
  • 11
  • 18
  • 10
  • Arhavi Bld.
  • 17
  • 6
  • 11
  • 18
  • 11
  • İnegöl Bld.
  • 17
  • 5
  • 12
  • 15
  • 12
  • Jeopark Kula Belediyespor
  • 17
  • 0
  • 17
  • 4
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Saint Joseph
  • 14
  • 13
  • 1
  • 38
  • 2
  • İnegöl Belediyespor
  • 13
  • 10
  • 3
  • 30
  • 3
  • Odunpazarı Gençlik
  • 13
  • 9
  • 4
  • 27
  • 4
  • Fethiye bld.
  • 13
  • 9
  • 4
  • 24
  • 5
  • Aydın Büyükşehir Bld.
  • 12
  • 6
  • 6
  • 20
  • 6
  • Karacabey Bld.
  • 13
  • 4
  • 9
  • 13
  • 7
  • Gemlik B. Spor
  • 14
  • 3
  • 11
  • 11
  • 8
  • Acıpayam H.E.M
  • 13
  • 3
  • 10
  • 9
  • 9
  • Menteşe Merkez Bld.
  • 13
  • 2
  • 11
  • 6
  • 10
  • Selçuk Belevi Gençlerbirliği
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • Seydikemer Bld.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Bu Hafta

  • 16 Şubat 2019 / Cumartesi - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Fenerbahçe

    İstanbul B.B - Jeopark Kula Belediyespor

    Maliye Piyango - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Galatasaray

  • 20 Şubat 2019 / Çarşamba18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Arkas Spor

    Fenerbahçe - Ziraat Bankası

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Maliye Piyango

    Halkbank - İstanbul B.B

    Galatasaray - Arhavi Bld.

  • 14 Ekim 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Arkas Spor

    Tokat Bld. Plevne - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - Maliye Piyango

    Ziraat Bankası - Halkbank

  • 21 Ekim 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul B.B - Arhavi Bld.

    Halkbank - Fenerbahçe

    Jeopark Kula Belediyespor - Galatasaray

    Maliye Piyango - Ziraat Bankası

  • 28 Ekim 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Halkbank

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Tokat Bld. Plevne

    Ziraat Bankası - İstanbul B.B

    Arhavi Bld. - Arkas Spor

    Fenerbahçe - Maliye Piyango

  • 04 Kasım 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - Galatasaray

    İstanbul B.B - Fenerbahçe

    Arkas Spor - Ziraat Bankası

    Jeopark Kula Belediyespor - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Tokat Bld. Plevne - Arhavi Bld.

  • 11 Kasım 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Arhavi Bld.

    Ziraat Bankası - Tokat Bld. Plevne

    Fenerbahçe - Arkas Spor

    Galatasaray - İstanbul B.B

    Jeopark Kula Belediyespor - Halkbank

  • 18 Kasım 2018 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - Jeopark Kula Belediyespor

    Halkbank - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Ziraat Bankası

    Arkas Spor - Galatasaray

    Tokat Bld. Plevne - Fenerbahçe

  • 25 Kasım 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Tokat Bld. Plevne

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Ziraat Bankası

    Halkbank - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - Arhavi Bld.

    Jeopark Kula Belediyespor - İstanbul B.B

  • 30 Kasım 2018 / Cuma18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Maliye Piyango - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arhavi Bld. - Galatasaray

    İstanbul B.B - Halkbank

    Arkas Spor - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Fenerbahçe

  • 09 Aralık 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Fenerbahçe

    Halkbank - Arkas Spor

    Maliye Piyango - İstanbul B.B

    Galatasaray - Ziraat Bankası

    Jeopark Kula Belediyespor - Tokat Bld. Plevne

  • 12 Aralık 2018 / Çarşamba18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Bld. - Jeopark Kula Belediyespor

    Fenerbahçe - Galatasaray

    İstanbul B.B - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    Arkas Spor - Maliye Piyango

    Tokat Bld. Plevne - Halkbank

  • 16 Aralık 2018 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Arhavi Bld.

    İstanbul B.B - Arkas Spor

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Galatasaray

    Maliye Piyango - Tokat Bld. Plevne

    Jeopark Kula Belediyespor - Ziraat Bankası

  • 22 Ocak 2019 / Salı17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Jeopark Kula Belediyespor - Fenerbahçe

    Halkbank - Ziraat Bankası

    Maliye Piyango - Arhavi Bld.

    Arkas Spor - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Tokat Bld. Plevne

  • 12 Ocak 2019 / Cumartesi17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Maliye Piyango

    Arhavi Bld. - İstanbul B.B

    Fenerbahçe - Halkbank

    Tokat Bld. Plevne - Arkas Spor

  • 19 Ocak 2019 / Cumartesi16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Galatasaray

    Maliye Piyango - Fenerbahçe

    Arkas Spor - Arhavi Bld.

    Tokat Bld. Plevne - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Ziraat Bankası

  • 26 Ocak 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Jeopark Kula Belediyespor

    Ziraat Bankası - Arkas Spor

    Arhavi Bld. - Tokat Bld. Plevne

    Galatasaray - Maliye Piyango

    Fenerbahçe - İstanbul B.B

  • 02 Şubat 2019 / Cumartesi17:30
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Jeopark Kula Belediyespor

    Arhavi Bld. - İkbal Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul B.B - Galatasaray

    Arkas Spor - Fenerbahçe

    Tokat Bld. Plevne - Ziraat Bankası

  • 09 Şubat 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe - Tokat Bld. Plevne

    İkbal Afyon Bld. Yüntaş - Halkbank

    Ziraat Bankası - Arhavi Bld.

    Jeopark Kula Belediyespor - Maliye Piyango

    Galatasaray - Arkas Spor

  • 26 Ocak 2019 / Cumartesi - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Seydikemer Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Menteşe Merkez Bld.

    Gemlik B. Spor - Fethiye bld.

    Odunpazarı Gençlik - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 03 Şubat 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Aydın Büyükşehir Bld. - Karacabey Bld.

    Acıpayam H.E.M - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Saint Joseph

    -

  • 10 Şubat 2019 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Saint Joseph

    Saint Joseph - Saint Joseph

    Saint Joseph - Saint Joseph

    -

  • 17 Şubat 2019 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Seydikemer Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Acıpayam H.E.M - Aydın Büyükşehir Bld.

    Menteşe Merkez Bld. - Karacabey Bld.

    -

  • 23 Şubat 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Karacabey Bld. - Seydikemer Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Saint Joseph

    Aydın Büyükşehir Bld. - Menteşe Merkez Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Fethiye bld.

    -

  • 06 Ekim 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Aydın Büyükşehir Bld. - Seydikemer Bld.

    Karacabey Bld. - Fethiye bld.

    Acıpayam H.E.M - Menteşe Merkez Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Gemlik B. Spor

    -

  • 10 Ekim 2018 / Çarşamba15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Acıpayam H.E.M

    Gemlik B. Spor - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 20 Ekim 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Acıpayam H.E.M

    Saint Joseph - Aydın Büyükşehir Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Karacabey Bld.

    Fethiye bld. - Menteşe Merkez Bld.

    -

  • 28 Ekim 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Fethiye bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Acıpayam H.E.M - Saint Joseph

    Menteşe Merkez Bld. - Gemlik B. Spor

    -

  • 03 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Seydikemer Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Menteşe Merkez Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Acıpayam H.E.M

    -

  • 11 Kasım 2018 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Saint Joseph

    Aydın Büyükşehir Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Gemlik B. Spor

    Menteşe Merkez Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    -

  • 17 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Seydikemer Bld.

    Saint Joseph - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    Odunpazarı Gençlik - Acıpayam H.E.M

    -

  • 21 Kasım 2018 / Çarşamba17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Gemlik B. Spor - Saint Joseph

    Acıpayam H.E.M - Karacabey Bld.

    Fethiye bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Menteşe Merkez Bld. - Odunpazarı Gençlik

    -

  • 24 Kasım 2018 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Odunpazarı Gençlik - Seydikemer Bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Acıpayam H.E.M

    Karacabey Bld. - Menteşe Merkez Bld.

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Gemlik B. Spor

    -

  • 02 Aralık 2018 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Karacabey Bld.

    Saint Joseph - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Fethiye bld. - Odunpazarı Gençlik

    Menteşe Merkez Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    -

  • 16 Aralık 2018 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Seydikemer Bld. - Aydın Büyükşehir Bld.

    Gemlik B. Spor - Odunpazarı Gençlik

    Fethiye bld. - Karacabey Bld.

    Menteşe Merkez Bld. - Acıpayam H.E.M

    -

  • 23 Aralık 2018 / Pazar17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Acıpayam H.E.M - Seydikemer Bld.

    Aydın Büyükşehir Bld. - Fethiye bld.

    Karacabey Bld. - Gemlik B. Spor

    Odunpazarı Gençlik - Saint Joseph

    -

  • 06 Ocak 2019 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Karacabey Bld. - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Aydın Büyükşehir Bld. - Saint Joseph

    Acıpayam H.E.M - Gemlik B. Spor

    Menteşe Merkez Bld. - Fethiye bld.

    -

  • 12 Ocak 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Acıpayam H.E.M

    Selçuk Belevi Gençlerbirliği - Aydın Büyükşehir Bld.

    Fethiye bld. - Seydikemer Bld.

    Gemlik B. Spor - Menteşe Merkez Bld.

    -

  • 20 Ocak 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Acıpayam H.E.M - Selçuk Belevi Gençlerbirliği

    Seydikemer Bld. - Gemlik B. Spor

    Karacabey Bld. - Odunpazarı Gençlik

    Menteşe Merkez Bld. - Saint Joseph

    -

SPONSORLARIMIZ