05 Ekim 2016 / Çarşamba 17:09:07

HALTECİLERİMİZ BAŞARIYA DOYMUYOR

29 Eylül -02 Ekim 2016 tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri Gençler ve 23 Yaş Altı Ferdi Halter Şampiyonasında İnegöl Belediyesporlu haltercilerimiz önemli derecelere imza attı.

 

Zonguldak Site Spor salonunda gerçekleştirilen ve 285 erkek ve 110 bayan olmak üzere toplam 395 sporcu katılım gösterdiği şampiyonaya 4 sporcu ile katılan İnegöl Belediyespor halter takımımızda 56 kg da Adem Işık Gençler Türkiye 3.sü olurken, Ünal Kartal 23 Yaş Altı(U23) de Türkiye 4.sü oldu.

15 Temmuz Şehitleri adına düzenlenen böylesi anlamlı ve özel şampiyonaya katılım göstererek dereceye giren sporcuları kutlayan Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanımız Alinur Aktaş, “Belediyesporlu sporcuların her geçen gün başarı çıtasını yükselterek İnegöl’ümüzü ulusal ve uluslararası arenada başarılı bir şekilde temsil ettiklerini görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir” dedi.

 

BELEDİYESPOR BÜNYESİNDE FARKLI BRANŞLARDA SPORCULARIMIZ YETİŞİYOR

Belediyesporlu haltercilerimizin elde ettikleri başarılı sonuçlar hakkında açıklama yapan Aktaş; “İnegöl olarak ticarette, sanayide önemli başarılara imza atarken, bir taraftan da sosyal, kültürel ve sportif alanlarda önemli başarılar elde ediyoruz. Bu manada Belediyespor projesinin ne kadar doğru bir uygulama olduğunu zaman geçtikçe daha da iyi görüyoruz. Belediyespor bünyesinde oluşturduğumuz farklı branşlarda faaliyet gösteren sporcu kardeşlerimiz katıldıkları ulusal ve uluslararası organizasyonlar ile hem ilçemizi hem de ülkemizi başarı ile temsil ediyorlar ve önemli başarılara imza atıyorlar” dedi.

 

HALTERDE ÖNEMLİ BAŞARILARA İMZA ATIYORUZ

"2009 yılında kurulup bugüne kadar faaliyetlerini devam ettiren İnegöl Belediyespor 10 farklı branşta İnegöllü gençlere hizmet etmektedir    " diyen Aktaş; “Bu branşları tanımalarına ve ilerleyen dönemlerde bu branşları profesyonel düzeyde yapmaları için çalışmalara devam etmekteyiz. Bu kapsamda önem verdiğimiz branşlardan olan Halter branşında lisanslı sporcularımızın sayısı her geçen gün artıyor. Ve bu anlayışla her geçen gün başarı çıtasını yükselterek halter branşındaki sporcularımız katıldıkları şampiyonalardan önemli başarılar elde ederek ve madalyalar kazanarak dönüyorlar. Bildiğiniz gibi son olarak Polonya’nın Nowy Tomysl kentinde düzenlenen U15-U17 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası’nda Erkekler 69 kg da ülkemizi temsil eden İnegöl Belediyesporlu milli sporcu Ferhat Ali Yazıcı, koparma ve toplamda 2 altın madalya kazanarak Avrupa şampiyonu olmuştu” dedi.

 

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ VE DÖRDÜNCÜLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitleri Gençler ve 23 Yaş Altı Ferdi Halter Şampiyonası’nda elde edilen başarılı sonuçlara da değinen Aktaş; “Böylesi anlamlı ve özel şampiyonaya katılım göstererek dereceye giren sporcularımızı kutlamak isterim. Bir asra bedel geceyi anmak ve hatırlatmak adına düzenlenen bu şampiyonaya 56 Kg’da Adem Işık, 69 Kg’da İsmet Gürbüz, 69 U23 de Ünal Kartal, Bayanlarda 58 kg da Gonca Arslan olmak üzere 4 sporcuyla katılım gösterdik. Şampiyonada 56 kg da Adem Işık koparmada 90 kg Silkmede de 105 kg kaldırış yaparak toplamda 195 kiloyla 56 kg gençler Türkiye 3.sü oldu. Ünal Kartal ise U23 de koparmada 90 kg ve silkmede 100 kg kaldırarak toplamda 190 kiloyla Türkiye 4.sü oldu” dedi.

 

Aktaş, son olarak; “Şampiyonaya katılarak Türkiye derecesi kazanan halter branşındaki sporcularımızı yürekten kutlar, gençlerimizin elde ettikleri bu başarılardan dolayı son derece mutlu olduğumuzu belirtir, bundan sonra da sporcularımızın ulusal ve uluslararası arenada önemli başarılara imza atacağa temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Fenerbahçe HDİ Sigorta
  • 21
  • 19
  • 2
  • 55
  • 2
  • Arkas Spor
  • 21
  • 16
  • 5
  • 49
  • 3
  • Galatasaray HDİ Sigorta
  • 21
  • 14
  • 7
  • 41
  • 4
  • Spor Toto
  • 20
  • 14
  • 6
  • 40
  • 5
  • Ziraat Bankası
  • 20
  • 12
  • 8
  • 38
  • 6
  • Bursa Büyükşehir Belediyespor
  • 21
  • 12
  • 9
  • 34
  • 7
  • Halkbank
  • 21
  • 11
  • 10
  • 37
  • 8
  • İstanbul BBSK
  • 21
  • 8
  • 13
  • 23
  • 9
  • İnegöl Belediyespor
  • 21
  • 6
  • 15
  • 16
  • 10
  • Tokat Bld. Plevne
  • 21
  • 6
  • 15
  • 16
  • 11
  • Sorgun Belediyespor
  • 21
  • 5
  • 16
  • 19
  • 12
  • Arhavi Voleybol
  • 21
  • 2
  • 19
  • 7
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Milas Bld.
  • 22
  • 18
  • 4
  • 54
  • 2
  • Kocaeli BŞB Kağıt Spor
  • 22
  • 18
  • 4
  • 51
  • 3
  • TFL Altekma
  • 22
  • 17
  • 5
  • 50
  • 4
  • Afyon Belediye Yüntaş
  • 22
  • 16
  • 6
  • 48
  • 5
  • Jeopark Kula Bld
  • 22
  • 13
  • 9
  • 37
  • 6
  • Bigadiç Bld
  • 21
  • 10
  • 11
  • 24
  • 7
  • Alanya Bld.
  • 22
  • 9
  • 13
  • 28
  • 8
  • Düzce Bld
  • 22
  • 9
  • 13
  • 28
  • 9
  • İstanbul BBSK
  • 21
  • 8
  • 13
  • 22
  • 10
  • Saint Joseph
  • 22
  • 6
  • 16
  • 23
  • 11
  • Tofaş Spor
  • 22
  • 5
  • 17
  • 20
  • 12
  • İnegöl Belediyespor
  • 22
  • 2
  • 20
  • 8

Bu Hafta

  • 14 Mart 2020 / Cumartesi - 15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Sorgun Belediyespor

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - İstanbul BBSK

    Tokat Bld. Plevne - Halkbank

    Galatasaray HDİ Sigorta - Arhavi Voleybol

    Spor Toto - Arkas Spor

  • 26 Ekim 2019 / Cumartesi14:30
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Tokat Bld. Plevne

    Spor Toto - Sorgun Belediyespor

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Halkbank

    Ziraat Bankası - İstanbul BBSK

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arhavi Voleybol

  • 30 Ekim 2019 / Çarşamba19:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Galatasaray HDİ Sigorta

    Arhavi Voleybol - Ziraat Bankası

    İstanbul BBSK - Spor Toto

    Tokat Bld. Plevne - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - Arkas Spor

  • 03 Kasım 2019 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Spor Toto - Arhavi Voleybol

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Halkbank

    Galatasaray HDİ Sigorta - Tokat Bld. Plevne

    Arkas Spor - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - İstanbul BBSK

  • 06 Kasım 2019 / Çarşamba18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Sorgun Belediyespor

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Galatasaray HDİ Sigorta

    İstanbul BBSK - Arkas Spor

    Tokat Bld. Plevne - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Halkbank - Ziraat Bankası

  • 10 Kasım 2019 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul BBSK - Arhavi Voleybol

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Arkas Spor - Galatasaray HDİ Sigorta

    Spor Toto - Halkbank

  • 17 Kasım 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Ziraat Bankası

    Halkbank - Sorgun Belediyespor

    Tokat Bld. Plevne - Spor Toto

    Galatasaray HDİ Sigorta - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Arhavi Voleybol - Arkas Spor

  • 21 Kasım 2019 / Perşembe17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Spor Toto - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul BBSK - Halkbank

    Ziraat Bankası - Galatasaray HDİ Sigorta

    Arkas Spor - Bursa Büyükşehir Belediyespor

  • 24 Kasım 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Sorgun Belediyespor

    Halkbank - Arhavi Voleybol

    Tokat Bld. Plevne - İstanbul BBSK

    Galatasaray HDİ Sigorta - Spor Toto

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Ziraat Bankası

  • 30 Kasım 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Sorgun Belediyespor - Galatasaray HDİ Sigorta

    Spor Toto - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Arhavi Voleybol - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul BBSK - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Arkas Spor - Ziraat Bankası

  • 06 Aralık 2019 / Cuma18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Spor Toto

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Arhavi Voleybol

    Galatasaray HDİ Sigorta - İstanbul BBSK

    Halkbank - Arkas Spor

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Sorgun Belediyespor

  • 15 Aralık 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Tokat Bld. Plevne

    Arkas Spor - Spor Toto

    Arhavi Voleybol - Galatasaray HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - Ziraat Bankası

    İstanbul BBSK - Bursa Büyükşehir Belediyespor

  • 17 Ocak 2020 / Cuma18:30
    DİĞER MAÇLAR

    İstanbul BBSK - Ziraat Bankası

    Tokat Bld. Plevne - Arkas Spor

    Sorgun Belediyespor - Spor Toto

    Arhavi Voleybol - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Halkbank - Fenerbahçe HDİ Sigorta

  • 21 Ocak 2020 / Salı18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Tokat Bld. Plevne

    Ziraat Bankası - Arhavi Voleybol

    Galatasaray HDİ Sigorta - Halkbank

    Arkas Spor - Sorgun Belediyespor

    Spor Toto - İstanbul BBSK

  • 25 Ocak 2020 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    İstanbul BBSK - Sorgun Belediyespor

    Tokat Bld. Plevne - Galatasaray HDİ Sigorta

    Arhavi Voleybol - Spor Toto

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Arkas Spor

  • 01 Şubat 2020 / Cumartesi15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - İstanbul BBSK

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Tokat Bld. Plevne

    Sorgun Belediyespor - Arhavi Voleybol

    Ziraat Bankası - Halkbank

    Galatasaray HDİ Sigorta - Fenerbahçe HDİ Sigorta

  • 04 Şubat 2020 / Salı18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Spor Toto

    Arhavi Voleybol - İstanbul BBSK

    Tokat Bld. Plevne - Ziraat Bankası

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Galatasaray HDİ Sigorta - Arkas Spor

  • 10 Şubat 2020 / Pazartesi18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Spor Toto - Tokat Bld. Plevne

    Arkas Spor - Arhavi Voleybol

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - Halkbank

    Ziraat Bankası - Fenerbahçe HDİ Sigorta

  • 14 Şubat 2020 / Cuma14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - İstanbul BBSK

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arkas Spor

    Tokat Bld. Plevne - Sorgun Belediyespor

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Spor Toto

    Galatasaray HDİ Sigorta - Ziraat Bankası

  • 22 Şubat 2020 / Cumartesi15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Spor Toto - Galatasaray HDİ Sigorta

    Ziraat Bankası - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Arhavi Voleybol - Halkbank

    Sorgun Belediyespor - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    İstanbul BBSK - Tokat Bld. Plevne

  • 28 Şubat 2020 / Cuma19:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray HDİ Sigorta - Sorgun Belediyespor

    Tokat Bld. Plevne - Arhavi Voleybol

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Spor Toto

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - İstanbul BBSK

    Ziraat Bankası - Arkas Spor

  • 06 Mart 2020 / Cuma19:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    İstanbul BBSK - Galatasaray HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Arkas Spor - Halkbank

    Spor Toto - Ziraat Bankası

  • 08 Mart 2020 / Pazar - 17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Belediye Yüntaş - Milas Bld.

    Alanya Bld. - Düzce Bld

    İstanbul BBSK - Bigadiç Bld

    TFL Altekma - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Jeopark Kula Bld - Tofaş Spor

  • 12 Ekim 2019 / Cumartesi17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Milas Bld. - TFL Altekma

    Afyon Belediye Yüntaş - Bigadiç Bld

    Saint Joseph - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    İstanbul BBSK - Düzce Bld

    Alanya Bld. - Tofaş Spor

  • 19 Ekim 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Bigadiç Bld - Milas Bld.

    Tofaş Spor - İstanbul BBSK

    Düzce Bld - Afyon Belediye Yüntaş

    TFL Altekma - Saint Joseph

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Jeopark Kula Bld

  • 02 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Bigadiç Bld

    Düzce Bld - Milas Bld.

    TFL Altekma - Alanya Bld.

    Saint Joseph - Jeopark Kula Bld

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - İstanbul BBSK

  • 26 Ekim 2019 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Belediye Yüntaş - Tofaş Spor

    Bigadiç Bld - Düzce Bld

    Jeopark Kula Bld - TFL Altekma

    Milas Bld. - Saint Joseph

    Alanya Bld. - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

  • 16 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Milas Bld.

    Saint Joseph - İstanbul BBSK

    TFL Altekma - Afyon Belediye Yüntaş

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Bigadiç Bld

    Jeopark Kula Bld - Alanya Bld.

  • 23 Kasım 2019 / Cumartesi19:30
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Belediye Yüntaş - Saint Joseph

    Bigadiç Bld - TFL Altekma

    Düzce Bld - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    İstanbul BBSK - Jeopark Kula Bld

    Milas Bld. - Alanya Bld.

  • 30 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Alanya Bld. - İstanbul BBSK

    TFL Altekma - Düzce Bld

    Saint Joseph - Bigadiç Bld

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Tofaş Spor

    Jeopark Kula Bld - Afyon Belediye Yüntaş

  • 09 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Tofaş Spor

    İstanbul BBSK - TFL Altekma

    Milas Bld. - Jeopark Kula Bld

    Afyon Belediye Yüntaş - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Alanya Bld. - Saint Joseph

  • 07 Aralık 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Saint Joseph

    Bigadiç Bld - Jeopark Kula Bld

    Milas Bld. - İstanbul BBSK

    Afyon Belediye Yüntaş - Alanya Bld.

    Tofaş Spor - TFL Altekma

  • 14 Aralık 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İstanbul BBSK - Afyon Belediye Yüntaş

    Saint Joseph - Tofaş Spor

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Milas Bld.

    Jeopark Kula Bld - Düzce Bld

    Alanya Bld. - Bigadiç Bld

  • 21 Aralık 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Alanya Bld.

    Bigadiç Bld - İstanbul BBSK

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - TFL Altekma

    Milas Bld. - Afyon Belediye Yüntaş

    Tofaş Spor - Jeopark Kula Bld

  • 05 Ocak 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - İstanbul BBSK

    Bigadiç Bld - Afyon Belediye Yüntaş

    TFL Altekma - Milas Bld.

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Saint Joseph

    Tofaş Spor - Alanya Bld.

  • 12 Ocak 2020 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - TFL Altekma

    Jeopark Kula Bld - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Milas Bld. - Bigadiç Bld

    Afyon Belediye Yüntaş - Düzce Bld

    İstanbul BBSK - Tofaş Spor

  • 15 Ocak 2020 / Çarşamba18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Bigadiç Bld

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Alanya Bld.

    Tofaş Spor - Afyon Belediye Yüntaş

    TFL Altekma - Jeopark Kula Bld

    Saint Joseph - Milas Bld.

  • 19 Ocak 2020 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    İstanbul BBSK - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Bigadiç Bld - Tofaş Spor

    Jeopark Kula Bld - Saint Joseph

    Milas Bld. - Düzce Bld

    Alanya Bld. - TFL Altekma

  • 26 Ocak 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Alanya Bld.

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Afyon Belediye Yüntaş

    Jeopark Kula Bld - Milas Bld.

    TFL Altekma - İstanbul BBSK

    Tofaş Spor - Düzce Bld

  • 02 Şubat 2020 / Pazar13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Belediye Yüntaş - TFL Altekma

    İstanbul BBSK - Saint Joseph

    Bigadiç Bld - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Milas Bld. - Tofaş Spor

    Alanya Bld. - Jeopark Kula Bld

  • 09 Şubat 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Afyon Belediye Yüntaş

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Düzce Bld

    Jeopark Kula Bld - İstanbul BBSK

    Alanya Bld. - Milas Bld.

    TFL Altekma - Bigadiç Bld

  • 16 Şubat 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - TFL Altekma

    İstanbul BBSK - Alanya Bld.

    Bigadiç Bld - Saint Joseph

    Afyon Belediye Yüntaş - Jeopark Kula Bld

    Tofaş Spor - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

  • 23 Şubat 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - Düzce Bld

    Jeopark Kula Bld - Bigadiç Bld

    Alanya Bld. - Afyon Belediye Yüntaş

    TFL Altekma - Tofaş Spor

    İstanbul BBSK - Milas Bld.

  • 01 Mart 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Jeopark Kula Bld

    Bigadiç Bld - Alanya Bld.

    Milas Bld. - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Afyon Belediye Yüntaş - İstanbul BBSK

    Tofaş Spor - Saint Joseph

SPONSORLARIMIZ