16 Ocak 2017 / Pazartesi 13:46:59

DAĞCILARIMIZ ULUDAĞ'A TIRMANDI

İnegöl Belediyespor'umuzun Dağcılık Branşı sporcuları, kış eğitimleri kapsamında Uludağ’atırmanarak kamp faaliyeti gerçekleştirdiler.

 

Dağcılık Branşı sporcularımız, teorik eğitimlerin ardından kış eğitimlerini pratiğe dökerek Uludağ’da kamp ve yürüyüş eğitimi gerçekleştirdiler.

 

Antrenör Bülent Aktaş nezaretinde geçtiğimiz Cumartesi günü saat 09.30’da İnegöl’den hareket eden 30 dağcı, saat 12.30’da Uludağ’da kamp kuracakları bölgeye vardılar.

 

Aktaş’ın bilgilendirmelerinin ardından çadır kurulacak alanı belirleyen ve bölgenin etrafına kardan set ören dağcılar, uğraşları sonucunda oluşturdukları bölmelere çadırlarını kurarak istirahata çekildiler.

 

Saat 17.00’da yeniden toplanan dağcılar 2 saat boyunca kış eğitimi gerçekleştirdiler. Eğitimin ardından kar üzerinde yürüyüş konusunda bilgilerini pekiştiren ve yeni teknikler öğrenen dağcılar saat 19.00 gibi yeniden kamp alanına gelerek istirahata çekildiler.

 

Pazar günü sabah erken saatlerde kalkarak eğitimlerini sürdüren dağcılar, tipi ve yoğun kar yağışı altında karla kaplanan çadırları toplayarak geri dönüş için hazırlıklarını tamamlayan dağcılar, oteller bölgesine giderek kendilerini bekleyen araca bindiler. Zorlu etkinliği başarıyla tamamlayan İnegöllü dağcılar, Pazar günü saat 17.00 civarında İnegöl’e giriş yaparak faaliyeti sonlandırdılar.

 

Dağcılarımız önümüzdeki Cumartesi ve Pazar günleri Kıran Mahallesi’nde iglo eğitimi alacak.

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Fenerbahçe HDI Sigorta
  • 21
  • 19
  • 2
  • 53
  • 2
  • Arkas Spor
  • 21
  • 17
  • 4
  • 50
  • 3
  • Galatasaray HDI Sigorta
  • 20
  • 16
  • 4
  • 48
  • 4
  • Ziraat Bankkart
  • 19
  • 16
  • 3
  • 47
  • 5
  • Halkbank
  • 21
  • 14
  • 7
  • 46
  • 6
  • Spor Toto
  • 20
  • 14
  • 6
  • 43
  • 7
  • İnegöl Belediyespor
  • 23
  • 13
  • 10
  • 37
  • 8
  • Altekma
  • 21
  • 10
  • 11
  • 30
  • 9
  • Tokat Bld. Plevne
  • 20
  • 9
  • 11
  • 29
  • 10
  • Sorgun Belediyespor
  • 21
  • 9
  • 12
  • 28
  • 11
  • Solhan Spor
  • 22
  • 8
  • 14
  • 24
  • 12
  • Haliliye Bld.
  • 22
  • 7
  • 15
  • 18
  • 13
  • İstanbul BBSK
  • 20
  • 6
  • 14
  • 19
  • 14
  • Bursa Büyükşehir Belediyespor
  • 22
  • 6
  • 16
  • 17
  • 15
  • Afyon Bld. Yüntaş
  • 21
  • 5
  • 16
  • 18
  • 16
  • Arhavi Voleybol
  • 24
  • 0
  • 24
  • 1
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Karacabey Bld.
  • 10
  • 10
  • 0
  • 29
  • 2
  • Aydın B.Şehir Bld.
  • 11
  • 9
  • 2
  • 25
  • 3
  • Arkas Spor
  • 11
  • 8
  • 3
  • 22
  • 4
  • Turgutlu Bld.
  • 11
  • 7
  • 4
  • 22
  • 5
  • İnegöl Belediyespor
  • 11
  • 6
  • 5
  • 19
  • 6
  • Gebze Gençlik Hizmetleri
  • 11
  • 5
  • 6
  • 16
  • 7
  • Cavidil Spor
  • 11
  • 4
  • 7
  • 14
  • 8
  • Tofaş Spor
  • 11
  • 4
  • 7
  • 12
  • 9
  • Akhisargücü
  • 10
  • 3
  • 7
  • 9
  • 10
  • Simav Şeref Koleji
  • 10
  • 2
  • 8
  • 7
  • 11
  • Kütahya Bld.
  • 11
  • 1
  • 10
  • 2
  • 12
  • Esenyurt Voleybol
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Bu Hafta

  • 24 Ocak 2021 / Pazar - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDI Sigorta - Haliliye Bld.

    Arhavi Voleybol - Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul BBSK - Halkbank

    Altekma - Solhan Spor

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Ziraat Bankkart

  • 30 Ocak 2021 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankkart - Arhavi Voleybol

    Solhan Spor - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Arkas Spor - İstanbul BBSK

    Haliliye Bld. - Tokat Bld. Plevne

    Halkbank - Spor Toto

  • 13 Eylül 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Haliliye Bld. - Altekma

    Fenerbahçe HDI Sigorta - Sorgun Belediyespor

    Arkas Spor - Galatasaray HDI Sigorta

    Tokat Bld. Plevne - Arhavi Voleybol

    Halkbank - Afyon Bld. Yüntaş

  • 16 Eylül 2020 / Çarşamba15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Spor Toto

    Afyon Bld. Yüntaş - Arkas Spor

    Ziraat Bankkart - Halkbank

    Arhavi Voleybol - İstanbul BBSK

    Galatasaray HDI Sigorta - Haliliye Bld.

  • 19 Eylül 2020 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Ziraat Bankkart

    Halkbank - Solhan Spor

    Spor Toto - Arhavi Voleybol

    Galatasaray HDI Sigorta - Altekma

    İstanbul BBSK - Sorgun Belediyespor

  • 23 Eylül 2020 / Çarşamba13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Solhan Spor - Arkas Spor

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Halkbank

    Ziraat Bankkart - Haliliye Bld.

    Altekma - Tokat Bld. Plevne

    Afyon Bld. Yüntaş - Galatasaray HDI Sigorta

  • 27 Eylül 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Arhavi Voleybol

    İstanbul BBSK - Tokat Bld. Plevne

    Haliliye Bld. - Solhan Spor

    Spor Toto - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Galatasaray HDI Sigorta - Ziraat Bankkart

  • 30 Eylül 2020 / Çarşamba18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Haliliye Bld.

    Tokat Bld. Plevne - Spor Toto

    Sorgun Belediyespor - Halkbank

    Solhan Spor - Galatasaray HDI Sigorta

    İnegöl Belediyespor - İnegöl Belediyespor

  • 04 Ekim 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray HDI Sigorta - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Spor Toto - İstanbul BBSK

    Haliliye Bld. - Arhavi Voleybol

    Afyon Bld. Yüntaş - Solhan Spor

    Halkbank - Fenerbahçe HDI Sigorta

  • 11 Ekim 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Galatasaray HDI Sigorta

    Solhan Spor - Ziraat Bankkart

    Altekma - Spor Toto

    Tokat Bld. Plevne - Halkbank

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Afyon Bld. Yüntaş

  • 18 Ekim 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - İstanbul BBSK

    Solhan Spor - Altekma

    Haliliye Bld. - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Ziraat Bankkart - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Afyon Bld. Yüntaş - Arhavi Voleybol

  • 21 Ekim 2020 / Çarşamba15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Ziraat Bankkart

    Spor Toto - Halkbank

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Solhan Spor

    Sorgun Belediyespor - Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul BBSK - Arkas Spor

  • 25 Ekim 2020 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankkart - Sorgun Belediyespor

    Galatasaray HDI Sigorta - Tokat Bld. Plevne

    Solhan Spor - Arhavi Voleybol

    Haliliye Bld. - İstanbul BBSK

    Afyon Bld. Yüntaş - Fenerbahçe HDI Sigorta

  • 28 Ekim 2020 / Çarşamba19:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Altekma - Halkbank

    Spor Toto - Haliliye Bld.

    Sorgun Belediyespor - Solhan Spor

    İstanbul BBSK - Galatasaray HDI Sigorta

  • 01 Kasım 2020 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankkart - Tokat Bld. Plevne

    Arhavi Voleybol - Altekma

    Solhan Spor - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Sorgun Belediyespor

    Afyon Bld. Yüntaş - İstanbul BBSK

  • 08 Kasım 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Haliliye Bld.

    Fenerbahçe HDI Sigorta - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    İstanbul BBSK - Ziraat Bankkart

    Altekma - Arkas Spor

    Tokat Bld. Plevne - Solhan Spor

  • 15 Kasım 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Solhan Spor - İstanbul BBSK

    Haliliye Bld. - Arkas Spor

    Ziraat Bankkart - Spor Toto

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Tokat Bld. Plevne

  • 21 Kasım 2020 / Cumartesi20:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Tokat Bld. Plevne

    Solhan Spor - Spor Toto

    Altekma - Haliliye Bld.

    Afyon Bld. Yüntaş - Halkbank

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - İstanbul BBSK

  • 24 Kasım 2020 / Salı16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDI Sigorta - Altekma

    Spor Toto - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    İstanbul BBSK - Arhavi Voleybol

    Tokat Bld. Plevne - Sorgun Belediyespor

    Haliliye Bld. - Galatasaray HDI Sigorta

  • 27 Kasım 2020 / Cuma19:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Spor Toto

    Solhan Spor - Halkbank

    Altekma - Galatasaray HDI Sigorta

    Ziraat Bankkart - Arkas Spor

    Afyon Bld. Yüntaş - Haliliye Bld.

  • 05 Aralık 2020 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Spor Toto - Sorgun Belediyespor

    Halkbank - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Galatasaray HDI Sigorta - Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul BBSK - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Arkas Spor - Solhan Spor

  • 08 Aralık 2020 / Salı16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankkart - Galatasaray HDI Sigorta

    Arhavi Voleybol - Halkbank

    Solhan Spor - Haliliye Bld.

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arkas Spor

    Fenerbahçe HDI Sigorta - Spor Toto

  • 13 Aralık 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İstanbul BBSK - Altekma

    Galatasaray HDI Sigorta - Solhan Spor

    Haliliye Bld. - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Afyon Bld. Yüntaş - Ziraat Bankkart

    Arkas Spor - Arhavi Voleybol

  • 19 Aralık 2020 / Cumartesi15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDI Sigorta - Halkbank

    Arhavi Voleybol - Haliliye Bld.

    Solhan Spor - Afyon Bld. Yüntaş

    Sorgun Belediyespor - Arkas Spor

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray HDI Sigorta

  • 23 Aralık 2020 / Çarşamba16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Tokat Bld. Plevne

    Haliliye Bld. - Sorgun Belediyespor

    Arkas Spor - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Ziraat Bankkart - Solhan Spor

    Galatasaray HDI Sigorta - Arhavi Voleybol

  • 17 Ocak 2021 / Pazar - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Aydın B.Şehir Bld. - Akhisargücü

    Cavidil Spor - Karacabey Bld.

    Esenyurt Voleybol - Kütahya Bld.

    Arkas Spor - Turgutlu Bld.

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Tofaş Spor

  • 23 Ocak 2021 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Aydın B.Şehir Bld.

    Karacabey Bld. - Gebze Gençlik Hizmetleri

    Cavidil Spor - Arkas Spor

    Kütahya Bld. - Turgutlu Bld.

    Akhisargücü - Simav Şeref Koleji

  • 30 Ocak 2021 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Aydın B.Şehir Bld. - Karacabey Bld.

    Esenyurt Voleybol - Akhisargücü

    Arkas Spor - Kütahya Bld.

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Cavidil Spor

    Simav Şeref Koleji - Tofaş Spor

  • 06 Şubat 2021 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Esenyurt Voleybol

    Akhisargücü - Turgutlu Bld.

    Karacabey Bld. - Simav Şeref Koleji

    Cavidil Spor - Aydın B.Şehir Bld.

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Arkas Spor

  • 11 Ekim 2020 / Pazar00:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Tofaş Spor

    Simav Şeref Koleji - Esenyurt Voleybol

    Karacabey Bld. - Akhisargücü

    Aydın B.Şehir Bld. - Turgutlu Bld.

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Kütahya Bld.

  • 17 Ekim 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Turgutlu Bld. - Simav Şeref Koleji

    Tofaş Spor - Karacabey Bld.

    Esenyurt Voleybol - Arkas Spor

    Kütahya Bld. - Aydın B.Şehir Bld.

    Akhisargücü - Cavidil Spor

  • 25 Ekim 2020 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Cavidil Spor - Tofaş Spor

    Esenyurt Voleybol - Turgutlu Bld.

    Arkas Spor - Karacabey Bld.

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Akhisargücü

    Simav Şeref Koleji - Kütahya Bld.

  • 31 Ekim 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Turgutlu Bld. - Arkas Spor

    Tofaş Spor - Gebze Gençlik Hizmetleri

    Karacabey Bld. - Cavidil Spor

    Kütahya Bld. - Esenyurt Voleybol

    Akhisargücü - Aydın B.Şehir Bld.

  • 08 Kasım 2020 / Pazar13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Turgutlu Bld. - Kütahya Bld.

    Aydın B.Şehir Bld. - Tofaş Spor

    Arkas Spor - Cavidil Spor

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Karacabey Bld.

    Simav Şeref Koleji - Akhisargücü

  • 14 Kasım 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Simav Şeref Koleji

    Karacabey Bld. - Aydın B.Şehir Bld.

    Cavidil Spor - Gebze Gençlik Hizmetleri

    Kütahya Bld. - Arkas Spor

    Akhisargücü - Esenyurt Voleybol

  • 22 Kasım 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

  • 28 Kasım 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

  • 05 Aralık 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

  • 13 Aralık 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

  • 19 Aralık 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

  • 26 Aralık 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

  • 05 Ocak 2021 / Salı17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

    Esenyurt Voleybol - Esenyurt Voleybol

  • 10 Ocak 2021 / Pazar13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Cavidil Spor

    Turgutlu Bld. - Esenyurt Voleybol

    Karacabey Bld. - Arkas Spor

    Kütahya Bld. - Simav Şeref Koleji

    Akhisargücü - Gebze Gençlik Hizmetleri

SPONSORLARIMIZ