06 Kasım 2019 / Çarşamba 20:08:37

İNEGÖL BELEDİYESPOR:0 SPOR TOTO:3

AXA Sigorta Efeler Ligi'nde, İnegöl Belediyespor'umuz, İnegöl Spor Salonu'nda ağırladığı Spor Toto'ya 3-0 mağlup oldu.

 

 

Salon: İnegöl

 

Hakemler: Yasin Okumuş, Erkan Cihan Türker

 

İnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Osmany, Yunus Emre Tayaz, Kovalev, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı (Turgay Doğan, Burakhan Tosun, Ali Berke Sağır, Efe Er, Bertuğ Öndeş, Mert Nevzat Güneş)

 

Spor Toto: Arslan Eşki, Nicolas, Sercan Yüksel Dıdak, Okello, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Fatih Eren Uğur, Ferreira)

 

Setler: 16-25, 21-25, 18-25

 

Süre:76 Dakika (23,26,27)

 

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Ziraat Bankası
  • 5
  • 5
  • 0
  • 14
  • 2
  • Galatasaray HDİ Sigorta
  • 4
  • 4
  • 0
  • 12
  • 3
  • Spor Toto
  • 4
  • 4
  • 0
  • 12
  • 4
  • Fenerbahçe HDİ Sigorta
  • 5
  • 4
  • 1
  • 12
  • 5
  • Bursa Büyükşehir Belediyespor
  • 5
  • 3
  • 2
  • 8
  • 6
  • Arkas Spor
  • 4
  • 2
  • 2
  • 7
  • 7
  • Sorgun Belediyespor
  • 5
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • İstanbul BBSK
  • 5
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Halkbank
  • 4
  • 1
  • 3
  • 4
  • 10
  • Arhavi Voleybol
  • 5
  • 1
  • 4
  • 3
  • 11
  • Tokat Bld. Plevne
  • 5
  • 0
  • 5
  • 1
  • 12
  • İnegöl Belediyespor
  • 5
  • 0
  • 5
  • 0
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Bigadiç Bld
  • 5
  • 5
  • 0
  • 10
  • 2
  • TFL Altekma
  • 5
  • 4
  • 1
  • 12
  • 3
  • Kocaeli BŞB Kağıt Spor
  • 5
  • 4
  • 1
  • 11
  • 4
  • Afyon Belediye Yüntaş
  • 5
  • 3
  • 2
  • 11
  • 5
  • Düzce Bld
  • 5
  • 3
  • 2
  • 9
  • 6
  • Jeopark Kula Bld
  • 5
  • 3
  • 2
  • 8
  • 7
  • İstanbul BBSK
  • 5
  • 3
  • 2
  • 7
  • 8
  • Milas Bld.
  • 5
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • Alanya Bld.
  • 5
  • 2
  • 3
  • 6
  • 10
  • İnegöl Belediyespor
  • 5
  • 1
  • 4
  • 4
  • 11
  • Saint Joseph
  • 5
  • 0
  • 5
  • 2
  • 12
  • Tofaş Spor
  • 5
  • 0
  • 5
  • 2

Bu Hafta

  • 10 Kasım 2019 / Pazar - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankası - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul BBSK - Arhavi Voleybol

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Arkas Spor - Galatasaray HDİ Sigorta

    Spor Toto - Halkbank

  • 17 Kasım 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Ziraat Bankası

    Halkbank - Sorgun Belediyespor

    Tokat Bld. Plevne - Spor Toto

    Galatasaray HDİ Sigorta - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Arhavi Voleybol - Arkas Spor

  • 21 Kasım 2019 / Perşembe17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Spor Toto - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul BBSK - Halkbank

    Ziraat Bankası - Galatasaray HDİ Sigorta

    Arkas Spor - Bursa Büyükşehir Belediyespor

  • 24 Kasım 2019 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Sorgun Belediyespor

    Halkbank - Arhavi Voleybol

    Tokat Bld. Plevne - İstanbul BBSK

    Galatasaray HDİ Sigorta - Spor Toto

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Ziraat Bankası

  • 30 Kasım 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Sorgun Belediyespor - Galatasaray HDİ Sigorta

    Spor Toto - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Arhavi Voleybol - Tokat Bld. Plevne

    İstanbul BBSK - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Arkas Spor - Ziraat Bankası

  • 26 Ekim 2019 / Cumartesi14:30
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Tokat Bld. Plevne

    Spor Toto - Sorgun Belediyespor

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Halkbank

    Ziraat Bankası - İstanbul BBSK

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arhavi Voleybol

  • 30 Ekim 2019 / Çarşamba19:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Galatasaray HDİ Sigorta

    Arhavi Voleybol - Ziraat Bankası

    İstanbul BBSK - Spor Toto

    Tokat Bld. Plevne - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - Arkas Spor

  • 03 Kasım 2019 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Spor Toto - Arhavi Voleybol

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Halkbank

    Galatasaray HDİ Sigorta - Tokat Bld. Plevne

    Arkas Spor - Fenerbahçe HDİ Sigorta

    Sorgun Belediyespor - İstanbul BBSK

  • 06 Kasım 2019 / Çarşamba18:30
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Sorgun Belediyespor

    Fenerbahçe HDİ Sigorta - Galatasaray HDİ Sigorta

    İstanbul BBSK - Arkas Spor

    Tokat Bld. Plevne - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Halkbank - Ziraat Bankası

  • 09 Kasım 2019 / Cumartesi - 14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Tofaş Spor

    İstanbul BBSK - TFL Altekma

    Milas Bld. - Jeopark Kula Bld

    Afyon Belediye Yüntaş - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Alanya Bld. - Saint Joseph

  • 16 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Milas Bld.

    Saint Joseph - İstanbul BBSK

    TFL Altekma - Afyon Belediye Yüntaş

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Bigadiç Bld

    Jeopark Kula Bld - Alanya Bld.

  • 23 Kasım 2019 / Cumartesi19:30
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Belediye Yüntaş - Saint Joseph

    Bigadiç Bld - TFL Altekma

    Düzce Bld - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    İstanbul BBSK - Jeopark Kula Bld

    Milas Bld. - Alanya Bld.

  • 30 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Alanya Bld. - İstanbul BBSK

    TFL Altekma - Düzce Bld

    Saint Joseph - Bigadiç Bld

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Tofaş Spor

    Jeopark Kula Bld - Afyon Belediye Yüntaş

  • 16 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Saint Joseph - İstanbul BBSK

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Bigadiç Bld

    Jeopark Kula Bld - Alanya Bld.

    Tofaş Spor - Milas Bld.

    TFL Altekma - Afyon Belediye Yüntaş

  • 23 Kasım 2019 / Cumartesi19:30
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    İstanbul BBSK - Jeopark Kula Bld

    Bigadiç Bld - TFL Altekma

    Milas Bld. - Alanya Bld.

    Afyon Belediye Yüntaş - Saint Joseph

  • 30 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    TFL Altekma - Düzce Bld

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Tofaş Spor

    Jeopark Kula Bld - Afyon Belediye Yüntaş

    Alanya Bld. - İstanbul BBSK

    Saint Joseph - Bigadiç Bld

  • 07 Aralık 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Saint Joseph

    Bigadiç Bld - Jeopark Kula Bld

    Milas Bld. - İstanbul BBSK

    Afyon Belediye Yüntaş - Alanya Bld.

    Tofaş Spor - TFL Altekma

  • 14 Aralık 2019 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    İstanbul BBSK - Afyon Belediye Yüntaş

    Saint Joseph - Tofaş Spor

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Milas Bld.

    Jeopark Kula Bld - Düzce Bld

    Alanya Bld. - Bigadiç Bld

  • 21 Aralık 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Düzce Bld - Alanya Bld.

    Bigadiç Bld - İstanbul BBSK

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - TFL Altekma

    Milas Bld. - Afyon Belediye Yüntaş

    Tofaş Spor - Jeopark Kula Bld

  • 12 Ekim 2019 / Cumartesi17:00
    DİĞER MAÇLAR

    Milas Bld. - TFL Altekma

    Afyon Belediye Yüntaş - Bigadiç Bld

    Saint Joseph - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    İstanbul BBSK - Düzce Bld

    Alanya Bld. - Tofaş Spor

  • 19 Ekim 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Bigadiç Bld - Milas Bld.

    Tofaş Spor - İstanbul BBSK

    Düzce Bld - Afyon Belediye Yüntaş

    TFL Altekma - Saint Joseph

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - Jeopark Kula Bld

  • 02 Kasım 2019 / Cumartesi14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Bigadiç Bld

    Düzce Bld - Milas Bld.

    TFL Altekma - Alanya Bld.

    Saint Joseph - Jeopark Kula Bld

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor - İstanbul BBSK

  • 26 Ekim 2019 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Afyon Belediye Yüntaş - Tofaş Spor

    Bigadiç Bld - Düzce Bld

    Jeopark Kula Bld - TFL Altekma

    Milas Bld. - Saint Joseph

    Alanya Bld. - Kocaeli BŞB Kağıt Spor

SPONSORLARIMIZ