17 Ekim 2020 / Cumartesi 17:14:36

İNEGÖL BELEDİYESPOR:3 GEBZE GENÇLİK HİZ:0

2.Lig 1. Grupta mücadele eden İnegöl Belediyespor’umuzun genç takımı, Yenice Spor Salonu’nda ağırladığı Gebze Gençlik Hizmetleri takımını 3-0 mağlup etti.

 

Salon: Yenice

 

 

Hakemler: Ali Delidağ, Seyhan Fevzioğlu

 

 

İnegöl Belediyespor:Taha Banuşoğlu, Muhammet Sancaklı, Fatih Yıldız, Erkan Demirci, Burak Yalçın, Mehmet Kömüç ( Mehmet Mert Asma, Osman Korkmaz)

 

 

Gebze Gençlik Hizmetleri: Nuri Can Akarslan, Oğuz Acar, Hasan Uzun, Emirhan Hatipoğlu, Azad Ozan Budak, Mecithan Gedikoğlu (Melih Yılmaz, Emirhan Tonbaz, Umut Kırca Lafcı, Emirhan Yılmaz,  

 

Setler: 25-22, 25-20, 25-19

 

Süre: 71 dakika ( 25, 24, 22)

Puan Durumu

  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Fenerbahçe HDI Sigorta
  • 9
  • 8
  • 1
  • 21
  • 2
  • Halkbank
  • 9
  • 7
  • 2
  • 22
  • 3
  • Galatasaray HDI Sigorta
  • 9
  • 7
  • 2
  • 22
  • 4
  • Arkas Spor
  • 9
  • 7
  • 2
  • 21
  • 5
  • Spor Toto
  • 9
  • 6
  • 3
  • 20
  • 6
  • İstanbul BBSK
  • 10
  • 5
  • 5
  • 14
  • 7
  • İnegöl Belediyespor
  • 9
  • 5
  • 4
  • 13
  • 8
  • Altekma
  • 9
  • 4
  • 5
  • 12
  • 9
  • Tokat Bld. Plevne
  • 7
  • 3
  • 4
  • 11
  • 10
  • Afyon Bld. Yüntaş
  • 8
  • 3
  • 5
  • 11
  • 11
  • Ziraat Bankkart
  • 6
  • 3
  • 3
  • 9
  • 12
  • Sorgun Belediyespor
  • 8
  • 2
  • 6
  • 6
  • 13
  • Bursa Büyükşehir Belediyespor
  • 7
  • 2
  • 5
  • 5
  • 14
  • Solhan Spor
  • 5
  • 1
  • 4
  • 3
  • 15
  • Haliliye Bld.
  • 6
  • 1
  • 5
  • 2
  • 16
  • Arhavi Voleybol
  • 8
  • 0
  • 8
  • 0
  • Takım
  • O
  • G
  • M
  • P
  • 1
  • Karacabey Bld.
  • 2
  • 2
  • 0
  • 6
  • 1
  • Arkas Spor
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 3
  • Kütahya Simav Kazcıoğlu Oto
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 4
  • İnegöl Belediyespor
  • 2
  • 1
  • 1
  • 3
  • 5
  • Gebze Gençlik Hizmetleri
  • 2
  • 1
  • 1
  • 3
  • 6
  • Akhisargücü
  • 2
  • 1
  • 1
  • 3
  • 7
  • Cavidil Spor
  • 2
  • 1
  • 1
  • 3
  • 8
  • Turgutlu Bld.
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 9
  • Tofaş Spor
  • 2
  • 0
  • 2
  • 0
  • 10
  • Kütahya Bld.
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 11
  • Aydın B.Şehir Bld.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12
  • Esenyurt Voleybol
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Bu Hafta

  • 21 Ekim 2020 / Çarşamba - 15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Ziraat Bankkart

    Spor Toto - Halkbank

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Solhan Spor

    Sorgun Belediyespor - Afyon Bld. Yüntaş

    İstanbul BBSK - Arkas Spor

  • 25 Ekim 2020 / Pazar16:30
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankkart - Sorgun Belediyespor

    Galatasaray HDI Sigorta - Tokat Bld. Plevne

    Solhan Spor - Arhavi Voleybol

    Haliliye Bld. - İstanbul BBSK

    Afyon Bld. Yüntaş - Fenerbahçe HDI Sigorta

  • 28 Ekim 2020 / Çarşamba16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Altekma - Halkbank

    Spor Toto - Haliliye Bld.

    Sorgun Belediyespor - Solhan Spor

    İstanbul BBSK - Galatasaray HDI Sigorta

  • 01 Kasım 2020 / Pazar15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Ziraat Bankkart - Tokat Bld. Plevne

    Arhavi Voleybol - Altekma

    Solhan Spor - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Sorgun Belediyespor

    Afyon Bld. Yüntaş - İstanbul BBSK

  • 13 Eylül 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Haliliye Bld. - Altekma

    Fenerbahçe HDI Sigorta - Sorgun Belediyespor

    Arkas Spor - Galatasaray HDI Sigorta

    Tokat Bld. Plevne - Arhavi Voleybol

    Halkbank - Afyon Bld. Yüntaş

  • 16 Eylül 2020 / Çarşamba15:00
    DİĞER MAÇLAR

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Spor Toto

    Afyon Bld. Yüntaş - Arkas Spor

    Ziraat Bankkart - Halkbank

    Arhavi Voleybol - İstanbul BBSK

    Galatasaray HDI Sigorta - Haliliye Bld.

  • 19 Eylül 2020 / Cumartesi16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Ziraat Bankkart

    Halkbank - Solhan Spor

    Spor Toto - Arhavi Voleybol

    Galatasaray HDI Sigorta - Altekma

    İstanbul BBSK - Sorgun Belediyespor

  • 23 Eylül 2020 / Çarşamba13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Solhan Spor - Arkas Spor

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Halkbank

    Ziraat Bankkart - Haliliye Bld.

    Altekma - Tokat Bld. Plevne

    Afyon Bld. Yüntaş - Galatasaray HDI Sigorta

  • 27 Eylül 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - Arhavi Voleybol

    İstanbul BBSK - Tokat Bld. Plevne

    Haliliye Bld. - Solhan Spor

    Spor Toto - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Galatasaray HDI Sigorta - Ziraat Bankkart

  • 30 Eylül 2020 / Çarşamba18:00
    DİĞER MAÇLAR

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Haliliye Bld.

    Tokat Bld. Plevne - Spor Toto

    Sorgun Belediyespor - Halkbank

    Solhan Spor - Galatasaray HDI Sigorta

    İnegöl Belediyespor - İnegöl Belediyespor

  • 04 Ekim 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Galatasaray HDI Sigorta - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Spor Toto - İstanbul BBSK

    Haliliye Bld. - Arhavi Voleybol

    Afyon Bld. Yüntaş - Solhan Spor

    Halkbank - Fenerbahçe HDI Sigorta

  • 11 Ekim 2020 / Pazar14:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arhavi Voleybol - Galatasaray HDI Sigorta

    Solhan Spor - Ziraat Bankkart

    Altekma - Spor Toto

    Tokat Bld. Plevne - Halkbank

    Bursa Büyükşehir Belediyespor - Afyon Bld. Yüntaş

  • 18 Ekim 2020 / Pazar16:00
    DİĞER MAÇLAR

    Halkbank - İstanbul BBSK

    Solhan Spor - Altekma

    Haliliye Bld. - Fenerbahçe HDI Sigorta

    Ziraat Bankkart - Bursa Büyükşehir Belediyespor

    Afyon Bld. Yüntaş - Arhavi Voleybol

  • 17 Ekim 2020 / Cumartesi - 13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Turgutlu Bld. - Simav Şeref Koleji

    Tofaş Spor - Karacabey Bld.

    Esenyurt Voleybol - Arkas Spor

    Kütahya Bld. - Aydın B.Şehir Bld.

    Akhisargücü - Cavidil Spor

  • 25 Ekim 2020 / Pazar15:30
    DİĞER MAÇLAR

    Cavidil Spor - Tofaş Spor

    Esenyurt Voleybol - Turgutlu Bld.

    Arkas Spor - Karacabey Bld.

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Akhisargücü

    Simav Şeref Koleji - Kütahya Bld.

  • 31 Ekim 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Turgutlu Bld. - Arkas Spor

    Tofaş Spor - Gebze Gençlik Hizmetleri

    Karacabey Bld. - Cavidil Spor

    Kütahya Bld. - Esenyurt Voleybol

    Akhisargücü - Aydın B.Şehir Bld.

  • 08 Kasım 2020 / Pazar13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Turgutlu Bld. - Kütahya Bld.

    Aydın B.Şehir Bld. - Tofaş Spor

    Arkas Spor - Cavidil Spor

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Karacabey Bld.

    Simav Şeref Koleji - Akhisargücü

  • 14 Kasım 2020 / Cumartesi13:00
    DİĞER MAÇLAR

    Tofaş Spor - Simav Şeref Koleji

    Karacabey Bld. - Aydın B.Şehir Bld.

    Cavidil Spor - Gebze Gençlik Hizmetleri

    Kütahya Bld. - Arkas Spor

    Akhisargücü - Esenyurt Voleybol

  • 11 Ekim 2020 / Pazar00:00
    DİĞER MAÇLAR

    Arkas Spor - Tofaş Spor

    Simav Şeref Koleji - Esenyurt Voleybol

    Karacabey Bld. - Akhisargücü

    Aydın B.Şehir Bld. - Turgutlu Bld.

    Gebze Gençlik Hizmetleri - Kütahya Bld.

SPONSORLARIMIZ